Xi

Potęga checklisty. Jak zrobić coś lepiej

Książka Atula Gawandego "Potęga checklisty. Jak zrobić coś lepiej" to lektura obowiązkowa dla każdego menadżera i lidera zespołu, ale także wyjątkowy poradnik, który dzięki fascynującym przypadkom, praktycznym radom i inspirującym informacjom może w znaczący sposób poprawić jakość naszego życia zarówno zawodowego, jak i osobistego.Koncepcja, na której oparta jest "Potęga checklisty", zakłada, że kCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Znak Literanova
 • Data premiery: 2021-12-10
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 288
 • Wymiary: 212 x 148

Książka Atula Gawandego "Potęga checklisty. Jak zrobić coś lepiej" to lektura obowiązkowa dla każdego menadżera i lidera zespołu, ale także wyjątkowy poradnik, który dzięki fascynującym przypadkom, praktycznym radom i inspirującym informacjom może w znaczący sposób poprawić jakość naszego życia zarówno zawodowego, jak i osobistego.

Koncepcja, na której oparta jest "Potęga checklisty", zakłada, że kluczem do efektywnych działań jest właściwa wymiana informacji, a żeby nie pominąć niczego istotnego, niezbędna jest właśnie checklista. Atul Gawande udowadnia, że każdy, nawet najbardziej złożony problem da się rozwiązać dzięki jej potędze. Dobrze skonstruowane listy kontrolne pozwalają uniknąć prostych błędów i sprostać skomplikowanym sytuacjom, na czele z tymi, które sprawiają, że wszystko wymyka się spod kontroli. Dyrektorzy, liderzy zespołu, pracownicy supermarketu, piloci odrzutowców, budowniczy drapaczy chmur, szefowie kuchni, ale także studenci, rodzice czy pracownicy - tak naprawdę każdy może skorzystać z korzyści płynących z lektury "Potęgi checklisty".

Atul Gawande udowadnia to na własnym przykładzie. Sam jest wybitnym amerykańskim chirurgiem i endokrynologiem oraz jedną ze stu najbardziej wpływowych osób według magazynu "Time". Zasłynął jako doradca do spraw służby zdrowia w kampanii prezydenckiej Billa Clintona oraz twórca listy, dzięki której znacząco usprawniony system ochrony zdrowia na całym świecie. Oto bowiem odsetek powikłań po operacjach zmniejszył się o 36 procent, a liczba zgonów spadła aż o połowę. Checklista opracowana przez Gawandego została przyjęta jako standard w ponad dwudziestu krajach świata, przyczyniając się do uśmierzenia bólu pacjentów oraz poczynienia oszczędności liczonych w milionach!

Książka "Potęga checklisty. Jak zrobić coś listy" pokazuje, co takiego prosta, efektywna idea listy kontrolnej mówi o złożoności naszego życia i jak możemy sobie z nią poradzić. Ogromna wiedza, jaką daje nam współczesny świat, nie chroni nas przed błędami i niepowodzeniami w prawie każdym obszarze życia. Atul Gawande uważa, że złożoność informacji, które mamy do dyspozycji, przekroczyła możliwości prawidłowego przekazywania jej ludziom w sposób poprawny, bezpieczny i konsekwentny. "Potęga checklisty" udowadnia, że korzystając z tytułowej metody możemy usprawnić nasze życie i wszelkie działania.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3189423
Tytuł
Potęga checklisty. Jak zrobić coś lepiej
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
288
Data premiery
2021-12-10
Rok wydania
2021
Wymiary produktu [mm]
212 x 148
Okładka
twarda
Waga Produktu [kg]
0.42
Długość
212
Głębokość
212
Wysokość
148
Nasza cena
44,29 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Potęga checklisty. Jak zrobić coś lepiej” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 26. lipca, piątek
0,00 zł
3189423
Ładowanie...