Porozumienie bez przemocy. O języku życia (Marshall B. Rosenberg) - tantis.pl
Xi

Porozumienie bez przemocy. O języku życia

Marshall B. Rosenberg, Marta Markocka-Pepol

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Czarna Owca
Liczba stron: 280

Kup w zestawie:

Porozumienie bez przemocy. O języku życia
5/5
37,58 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
96,40 zł

SUPER CENA

Cena detaliczna: 49,99 zł

37,58 zł

Zamów do 15:00, aby otrzymać jutro
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 30,02 zł

Opis

Zobacz, w jaki sposób zadbać o Porozumienie Bez Przemocy! Marshall Rosenberg powraca w nowym wydaniu cenionej publikacji, która inspiruje psychologów na całym świecie. "Porozumienie bez przemocy. O języku życia" to szansa, by poznać najważniejsze założenia metody autora. Nowe wydanie zawiera dodatkowy rozdział na temat nowatorskich metod mediacji zgodnej z PBP. Odkryj zupełnie nowe podejście, zaskakujące nawet dla doświadczonych psychoterapeutów!

Dla Marshalla Rosenberga najważniejszy jest kontakt międzyludzki na poziomie serca. To założenie wpływające na całą metodę Porozumienia Bez Przemocy. Dzięki niemu można przeprowadzić skuteczną mediację, która naprawdę uwzględnia potrzeby wszystkim stron dyskusji. Jednak Marshall Rosenberg jak zwykle zaskakuje! Nie chodzi tu o to, by mediatorzy dążyli do kompromisowego rozwiązania problemu. Według autora każda ze stron konfliktu ma go zakończyć całkowicie usatysfakcjonowana! Jak osiągnąć tak nieprawdopodobny efekt? Autor udowadnia, że istnieją proste sposoby na taki rezultat, z których korzysta również podczas swojej pracy. Publikacja zawiera przykładowe sytuacje z codziennych badań Marshalla Rosenberga.

"Porozumienie bez przemocy. O języka życia" to sposób na zrewolucjonizowanie podejścia do relacji międzyludzkich. Nowe spojrzenie na rozwiązywanie sytuacji konfliktowych nie byłoby możliwe bez wieloletniego doświadczenia wyjątkowego badacza. Marshall Rosenberg to wybitny amerykański psycholog, który przez wiele lat rozwijał koncepcję Porozumienia Bez Przemocy. Miał okazję pracować w naprawdę wyjątkowych okolicznościach. Był mediatorem w więzieniach i miejscach pogrążonych w wojnie. Przy tym jednak autor unika specjalistycznego języka. Napisane klarownym językiem publikacje łatwo docierają do czytelników niezwiązanych zawodowo z psychologią.

Porozumienie Bez Przemocy jest sposobem komunikacji międzyludzkiej, który zakłada wyeliminowanie jakichkolwiek oznak agresji fizycznej, emocjonalnej lub słownej. Polega na umiejętności dostrzegania potrzeb wszystkich uczestników dyskusji. To nauka empatycznego podejścia do rozmowy. Uczestnicy próbują zrozumieć emocje wszystkich osób w grupie i porozmawiać o tym, co naprawdę czują. Ponadto uczą się słuchać innych ludzi. Umożliwia to osiągnięcie wyższego poziomu rozmowy. utrzymanego w większej bliskości z wszystkimi osobami. Dzięki kategorii "Psychologia, socjologia" poznasz najważniejsze założenia PBP.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3209818
Tytuł Porozumienie bez przemocy. O języku życia
Autor Marshall B. Rosenberg, Marta Markocka-Pepol
Wydawnictwo Czarna Owca
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 280
Data premiery 2016-11-09
Rok wydania 2022
Wymiary produktu [mm] 240 x 165
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.48
Cena detaliczna 49,99 zł
Nasza cena 37,58 zł
Powiązane tematy: Światowy Dzień Książki , Książki na majówkę, Bestseller

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Martyna N.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 27-04-2022 | Recenzja zweryfikowana
Porozumienie bez przemocy. O języku życia to książka warta przeczytania. Nie jest to lektura na wieczór, raczej podręcznik do samodzielnej nauki, ale treści są bardzo przystępne i wartościowe. Ostatnio przechodziłam przez trudny okres w swoim życiu, a dzięki tej książce mogę zrozumieć siebie i zacząć budować trwalsze relacje z innymi ludźmi. Faktycznie przemoc i agresja staje się coraz większym społecznym problemem, a tutaj możemy dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat oraz daje nam to możliwość walki z tym negatywnym zjawiskiem.

Kazimierz T.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 26-04-2022 | Recenzja zweryfikowana
Konkretna książka dla praktyków oraz 'zwykłych zjadaczy chleba'. Autor porusza tematy, które powinny być poruszane w szkołach, ponieważ są tak ważne w aktualnym świecie. Poprawne wyrażanie emocji, właściwe rozwiązywanie konfliktów to tematy, które najbardziej zaciekawiły mnie w tej książce, ale generalnie całość jest bardzo wartościowa. Książka jest napisana dość prostym językiem bez nadęcia, co zasługuje na duży plus. Bardzo polecam!!!

Adam N.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 24-04-2022 | Recenzja zweryfikowana
"Porozumienie bez przemocy" to książka zdecydowanie dla każdego w dzisiejszych czasach. Autor zdecydowanie stawia na jakość komunikacji między ludźmi, która jest kluczowa, aby budować trwałe i poprawne relacje. Niestety autor wskazuje na brak umiejętności prowadzenia rozmowy, a co dopiero rozmowy z okazaniem szacunku dla drugiej osoby. Ogólnie uważam, że książkę warto zakupić i wzbogacić ją o ćwiczenia, które również są dostępne w księgarni. Polecam.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...