Xi

Nowe wydanie znakomitego poradnika czeka na wszystkich mechaników! "Poradnik mechanika, wydanie III" to zaktualizowana wersja popularnej publikacji, uzupełniona o informacje zgodne z normami według stanu na 2017 r. Dobrym ułatwieniem dla czytelników jest wyróżnienie norm występujących w poprzednich edycjach. Dzięki temu możesz płynnie przejść od norm znanych do ich nowych wersji. To wydanie zostało rozszerzone o informacje dotyczące globalnie zharmonizowanego systemu klasyfikacji i oznakowania chemikaliów (GHS) oraz międzynarodowego zestawienia porównawczego materiałów według standardów obowiązujących w różnych krajach.

Poradnik zawiera przejrzyste tablice, wzory i listę norm. Dzięki odpowiednio pogrupowanej treści szybko znajdziesz potrzebne informacje. To świetne źródło wiedzy dla wszystkich mechaników, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności oraz poznawać obowiązujące przepisy. Konstruktor maszyn, mechanik i uczeń znajdzie tu wiele przydatnych danych. Zaletą wydania jest również dobre opracowanie graficzne, ułatwiające pozyskiwanie wiedzy.

"Poradnik mechanika, wydanie III" to publikacja, dzięki której znajdziesz najważniejsze informacje o matematyce technicznej i fizyce technicznej. Przyjrzysz się elektrotechnice oraz technice cieplnej. Ponadto przećwiczysz wymiarowanie. Autor szczegółowo opisuje poszczególne materiały i elementy maszyn. Dzięki temu poznasz właściwości zastosowanych surowców. Następnie przechodzi do techniki produkcji, omawiając kolejne etapy. Znajdziesz tu informacje o planowaniu produkcji, obróbce, łączeniu elementów oraz ochronie środowiska.

Ponadto czytelnik znajduje w tym wydaniu rozdziały o informatyce i technice automatyzacji. W ten sposób zapoznasz się z podstawowymi pojęciami, dotyczącymi techniki sterowania. Odkryjesz schematy działania oraz poszerzysz wiedzę o programowaniu. W tym poradniku możesz znaleźć także informacje o potrzebnych sterownikach. Zaktualizowane i uzupełnione wydanie zbiera w jednym miejscu wiedzę o budowie maszyn.

Sprawdź poradnik Joachima Potrykusa, by dowiedzieć się więcej o mechanice! Autor w przystępny sposób opisuje najważniejsze zagadnienia z różnych działów mechaniki, świetnie przekazując wiedzę. To publikacja polecana zwłaszcza uczniom.

Poznaj kategorie "Poradniki" i "Książki naukowe i popularnonaukowe", gdzie znajdziesz uznane publikacje o technologii oraz wiele wskazówek dla osób projektujących i wykonujących maszyny.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

3249722
Ładowanie...