Xi
 » Książki  » Nauka języków  » Polski dla obcokrajowców

Produkty powiązane:

Najczęściej kupowane razem

Polski. Krok po kroku. Zeszyt ćwiczeń. Poziom 1
5/5
41,99 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
146,77 zł

Zeszyt ćwiczeń do podręcznika Polski, krok po kroku A1 to wyjątkowo przydatne narzędzie w rękach nauczyciela, jak i samego ucznia. Każdy z 26 rozdziałów zawiera po kilkanaście ćwiczeń, dobranych precyzyjnie i celowo, by jeszcze bardziej ułatwić studentom komunikację w języku polskim. Zwraca uwagę ich ogromna różnorodność. Obok tradycyjnych ćwiczeń strukturalnych i wyboru - oparte na ilustracjach, nagraniach (dostępne online), a także diagramy, krzyżówki, puzzle. Ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a zarazem rozwijające poszczególne sprawności. Niezwykle wartościowe jest też ich zróżnicowanie pod względem stopnia trudności, stwarza bowiem nauczycielowi możliwość dostosowania trybu nauki do indywidualnych potrzeb ucznia. Ambitniejszym można podsunąć ćwiczenia poszerzające leksykę czy wymagające większej samodzielności w posługiwaniu się językiem. Tych słabszych ucieszą alternatywne, często uproszczone, wersje ćwiczeń do nagrań czy tekstów z podręcznika, a także klucz do ćwiczeń i transkrypcje większości nagrań.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Kseniia A.

Klient zweryfikowany

5/5
| 08-06-2022 | Recenzja zweryfikowana
This is a very good addition to the main textbook. I really like the idea that both books have major themes as a foundation, but different objectives and vocabulary. There are also enough exercises to repeat and remember the passed words and rules.

Aleksandra P.

Klient zweryfikowany

5/5
| 02-11-2021 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo praktyczny zeszyt ćwiczeń dla studenta korzystającego z podręcznika "Polski. Krok po kroku" do nauki języka polskiego jako obcego. Jest przystosowany do korzystania z niego przez studenta i nauczyciela w wersji papierowej oraz na lekcji multimedialnej i interaktywnej w klasie i na platformie multimedialnej e-polish.eu (online). Jego zaletą jest propozycja wielu dodatkowych ćwiczeń wspomagających naukę języka obcego i utrwalających poznaną wiedzę i zdobyte umiejętności komunikacyjne studenta. Cały zestaw materiałów "Polski. Krok po kroku" jest bardzo przyjazny dla studenta, jak i dla lektora prowadzącego zajęcia z obcokrajowcami.
Korzystam z niego jako lektor języka polskiego dla obcokrajowców i bardzo polecam!

Sashka K.

Klient zweryfikowany

5/5
| 31-01-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książka jest interesująca, dobrze zrobiona. Uczę się polskiego po tej książce.

qihang q.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 14-11-2020 | Recenzja zweryfikowana
A very good book. My polish teacher uses this exercise to teach us. I think people who is the beginner will get help from me.

Dostawa

355735
Ładowanie...