Xi

Polski. Krok po kroku. Podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowców

praca zbiorowa, Iwona Stempek

Podręcznik krok po kroku wprowadza rozpoczynającego naukę studenta w tajniki polskiej mowy.Napisany wyłącznie po polsku, by od razu zanurzyć go w nowym języku. Przemyślana konstrukcja dialogów i tekstów, których bohaterowie wyjaśniają poszczególne słowa i zwroty, a także świetna grafika, ilustrująca, teksty i ćwiczenia sprawiają, że uczący się szybko podejmuje wyzwanie posługiwania się na zajęciacCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Polish-courses
 • Data premiery: 2011-07-15
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 180
 • Wymiary: 298 x 210

Podręcznik krok po kroku wprowadza rozpoczynającego naukę studenta w tajniki polskiej mowy.

Napisany wyłącznie po polsku, by od razu zanurzyć go w nowym języku. Przemyślana konstrukcja dialogów i tekstów, których bohaterowie wyjaśniają poszczególne słowa i zwroty, a także świetna grafika, ilustrująca, teksty i ćwiczenia sprawiają, że uczący się szybko podejmuje wyzwanie posługiwania się na zajęciach wyłącznie językiem polskim. Wprowadzane w kontekście zagadnienia gramatyczne, przejrzyste i usystematyzowane tabele oraz różnorodność ćwiczeń pozwolą studentowi oswoić niełatwą gramatykę polską w praktyce. Zamiast żmudnych odmian - propozycje dialogów i zadań komunikacyjnych. Bogactwo leksyki i obrazowe zestawienia tematyczne od pierwszych rozdziałów budują pokaźny zasób słów, a tym samym poczucie pewności siebie - klucz do swobodnej komunikacji.

Studenci szybko zaczynają mówić i myśleć po polsku

Książka zawiera ponad 200 minuty nagrań w formacie mp3 (do pobrania na e-polish.eu) Warto tu nadmienić, że naturalny i współczesny język dialogów - to niewątpliwy atut całej serii ,,POLSKI krok po kroku. Dodatkowo nagrania te mogą stanowić bazę inspirującą nauczycieli do konstruowania swoich własnych materiałów.

Jako pierwsze na rynku e-coursebooki, stwarzają szerokie możliwości studentom i nauczycielom

Studenci mogą używać podręcznika do samodzielnej nauki, gdyż online udostępnione są: tłumaczenia poleceń, klucz do ćwiczeń oraz multimedialny słownik. Nauczyciel znajdzie w wersji online szereg materiałów uzupełniających (ponad 7000): tekstów, ćwiczeń, nagrań, gier komunikacyjnych, testów, komentarzy i tabel gramatycznych oraz tematyczne zestawienie słownictwa.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
252752
Tytuł
Polski. Krok po kroku. Podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowców
Autorzy
praca zbiorowa, Iwona Stempek
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
180
Data premiery
2011-07-15
Rok wydania
2011
Wymiary produktu [mm]
298 x 210
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.79
Długość
297
Głębokość
210
Wysokość
13
Nasza cena
55,29 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,7/5
41 recenzji
 • 5
  36
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  2
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Agnieszka K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-11-29
  Podręcznik "Polski. Krok po kroku" to jeden z najlepszych podręczników do nauki języka polskiego jako obcego dostępnych na rynku wydawniczym. Sprawdzi się zarówno dla grupy jednorodnej narodowościowo jak i mieszanej. Wiek odbiorcy również nie będzie miał większego znaczenia, albowiem zgromadzone w podręczniku słownictwo jest odpowiednie dla młodzieży i dorosłych. Bohaterami podręcznika są Javier, Mami, Uwe i Angela, którzy spotykają się w Krakowie na kursie języka polskiego dla początkujących i wspólnie zmagają się z zawiłościami gramatyki i fonetyki oraz odkrywają uroki kraju, w którym przyszło im czasowo zamieszkać. Podręcznik jest przejrzysty, wzbogacony o bardzo dużą ilość zdjęć, komiksów oraz innych elementów graficznych. Całość obejmuje 26 rozdziałów podzielonych na sekcję komunikacyjną (dialog), słownictwo oraz gramatykę. "Polski. Krok po kroku" zawiera ciekawe dialogi z lekką nutą humoru i bardzo dobrą jakością nagrań. Gramatyka przedstawiona jest w sposób tabelaryczny, usystematyzowany, z wyraźnym zaznaczeniem końcówek odmian oraz wyjątków, co stanowi bardzo dobrą bazę do pracy własnej kursanta, a lektorowi w znacznym stopniu ułatwia przygotowanie do zajęć. Ćwiczenia są bardzo interesujące i różnorodne, Wartość dodaną stanowi kod z sześciomiesięcznym dostępem do platformy online, na której znajduje się cyfrowe odzwierciedlenie podręcznika oraz mnóstwo dodatkowych ćwiczeń interaktywnych. Dzięki temu podręcznik staje się jeszcze bardziej atrakcyjny dla użytkownika. W ten sposób kursanci mogą samodzielnie wykorzystywać ćwiczenia do utrwalenia i poszerzenia wiedzy zdobytej na zajęciach, a lektor wzbogacić warsztat praktycznych ćwiczeń na zajęcia. Osobiście wykorzystuję wszystkie komponenty kursu podczas prowadzonych przez siebie zajęć, dlatego też polecam ten podręcznik wszystkim niezdecydowanym.
 • Kseniia A. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-05-28
  It's a really good book to start learning Polish. Except for the book itself you will get a special code to learn the language online.
 • Vitalii M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-05-24
  Podoba się, polecam. Prosta i zrozumiała książka.
 • Oleksandra V. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-12-01
  Naprawdę bardzo fajna książka do nauczenia się polskiego od zera. Polecam wszystkim!
 • Lidia K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-11-09
  Bardzo dobry podręcznik do nauki języka polskiego.
 • Aleksandra P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-10-28
  Bardzo praktyczny podręcznik studenta do nauki języka polskiego jako obcego, przystosowany jako podręcznik do lekcji multimedialnej i interaktywnej w klasie oraz na platformę multimedialną e-polish.eu. Jego zaletą jest propozycja wielu ćwiczeń i gier wspomagających naukę języka obcego i utrwalających poznaną wiedzę i zdobyte umiejętności komunikacyjne studenta.
  Korzystam z niego jako lektor języka polskiego dla obcokrajowców i bardzo polecam!
 • Mustafa A. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-09-29
  Great book, thegood point that there are so many voce support with it that improve your listening and reading, highly recommended
 • Dominika S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-02-21
  książka bardzo się podobała, łatwa do przestudiowania, wszystkim radzę, świetny projekt.
 • Ната К. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-01-10
  Najlepszej jakości książka, bardzo polecam wszystkim.
 • 林家琦 Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-01-05
  A really helpful book for polish beginners! Currently I have only started for 4 months with the book and the online group polish lessons but already I can do some basic sentence like buying ticket, ordering food and payment in polish by myself. The language itself is really a challenge but this book definitely helps a lot.
 • Dmytro L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-11-09
  Według mnie ten podręcznik jest najlepszy do nauki języka polskiego jako obcego na poziomie początkującym. Zawiera zrozumiałe tabele gramatyczne, sporo dialogów i nagrań z życia codziennego. Fabuła i ilustracje sprawiają, że nauka obcego języka jest łatwa i interesująca.

  Polecam!
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 24. maja, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 24. maja, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 24. maja, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 24. maja, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 24. maja, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 24. maja, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 24. maja, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 24. maja, piątek
0,00 zł

Produkty od autora:


252752
Ładowanie...