Xi
 » Książki  » Nauka języków  » Polski dla obcokrajowców

Produkty powiązane:

Najczęściej kupowane razem

Polski. Krok po kroku. Podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowców
praca zbiorowa, Iwona Stempek
5/5
60,99 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
146,77 zł

Podręcznik krok po kroku wprowadza rozpoczynającego naukę studenta w tajniki polskiej mowy. Napisany wyłącznie po polsku, by od razu zanurzyć go w nowym języku. Przemyślana konstrukcja dialogów i tekstów, których bohaterowie wyjaśniają poszczególne słowa i zwroty, a także świetna grafika ilustrująca teksty i ćwiczenia sprawiają, że uczący się szybko podejmuje wyzwanie posługiwania się na zajęciach wyłącznie językiem polskim. Wprowadzane w kontekście zagadnienia gramatyczne, przejrzyste i usystematyzowane tabele oraz różnorodność ćwiczeń pozwolą studentowi oswoić niełatwą gramatykę polską w praktyce. Zamiast żmudnych odmian - propozycje dialogów i zadań komunikacyjnych. Bogactwo leksyki i obrazowe zestawienia tematyczne od pierwszych rozdziałów budują pokaźny zasób słów, a tym samym poczucie pewności siebie - klucz do swobodnej komunikacji.

Studenci szybko zaczynają mówić i myśleć po polsku

Książka zawiera ponad 200 minuty nagrań w formacie mp3 (do pobrania na e-polish.eu) Warto tu nadmienić, że naturalny i współczesny język dialogów - to niewątpliwy atut całej serii ,,POLSKI krok po kroku. Dodatkowo nagrania te mogą stanowić bazę inspirującą nauczycieli do konstruowania swoich własnych materiałów.

Jako pierwsze na rynku e-coursebooki, stwarzają szerokie możliwości studentom i nauczycielom
Studenci mogą używać podręcznika do samodzielnej nauki, gdyż online udostępnione są: tłumaczenia poleceń, klucz do ćwiczeń oraz multimedialny słownik. Nauczyciel znajdzie w wersji online szereg materiałów uzupełniających (ponad 7000): tekstów, ćwiczeń, nagrań, gier komunikacyjnych, testów, komentarzy i tabel gramatycznych oraz tematyczne zestawienie słownictwa.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Agnieszka K.

Klient zweryfikowany

5/5
| 29-11-2022 | Recenzja zweryfikowana
Podręcznik "Polski. Krok po kroku" to jeden z najlepszych podręczników do nauki języka polskiego jako obcego dostępnych na rynku wydawniczym. Sprawdzi się zarówno dla grupy jednorodnej narodowościowo jak i mieszanej. Wiek odbiorcy również nie będzie miał większego znaczenia, albowiem zgromadzone w podręczniku słownictwo jest odpowiednie dla młodzieży i dorosłych. Bohaterami podręcznika są Javier, Mami, Uwe i Angela, którzy spotykają się w Krakowie na kursie języka polskiego dla początkujących i wspólnie zmagają się z zawiłościami gramatyki i fonetyki oraz odkrywają uroki kraju, w którym przyszło im czasowo zamieszkać. Podręcznik jest przejrzysty, wzbogacony o bardzo dużą ilość zdjęć, komiksów oraz innych elementów graficznych. Całość obejmuje 26 rozdziałów podzielonych na sekcję komunikacyjną (dialog), słownictwo oraz gramatykę. "Polski. Krok po kroku" zawiera ciekawe dialogi z lekką nutą humoru i bardzo dobrą jakością nagrań. Gramatyka przedstawiona jest w sposób tabelaryczny, usystematyzowany, z wyraźnym zaznaczeniem końcówek odmian oraz wyjątków, co stanowi bardzo dobrą bazę do pracy własnej kursanta, a lektorowi w znacznym stopniu ułatwia przygotowanie do zajęć. Ćwiczenia są bardzo interesujące i różnorodne, Wartość dodaną stanowi kod z sześciomiesięcznym dostępem do platformy online, na której znajduje się cyfrowe odzwierciedlenie podręcznika oraz mnóstwo dodatkowych ćwiczeń interaktywnych. Dzięki temu podręcznik staje się jeszcze bardziej atrakcyjny dla użytkownika. W ten sposób kursanci mogą samodzielnie wykorzystywać ćwiczenia do utrwalenia i poszerzenia wiedzy zdobytej na zajęciach, a lektor wzbogacić warsztat praktycznych ćwiczeń na zajęcia. Osobiście wykorzystuję wszystkie komponenty kursu podczas prowadzonych przez siebie zajęć, dlatego też polecam ten podręcznik wszystkim niezdecydowanym.

Kseniia A.

Klient zweryfikowany

5/5
| 28-05-2022 | Recenzja zweryfikowana
It's a really good book to start learning Polish. Except for the book itself you will get a special code to learn the language online.

Vitalii M.

Klient zweryfikowany

5/5
| 24-05-2022 | Recenzja zweryfikowana
Podoba się, polecam. Prosta i zrozumiała książka.

Oleksandra V.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 01-12-2021 | Recenzja zweryfikowana
Naprawdę bardzo fajna książka do nauczenia się polskiego od zera. Polecam wszystkim!

Lidia K.

Klient zweryfikowany

5/5
| 09-11-2021 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo dobry podręcznik do nauki języka polskiego.

Aleksandra P.

Klient zweryfikowany

5/5
| 28-10-2021 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo praktyczny podręcznik studenta do nauki języka polskiego jako obcego, przystosowany jako podręcznik do lekcji multimedialnej i interaktywnej w klasie oraz na platformę multimedialną e-polish.eu. Jego zaletą jest propozycja wielu ćwiczeń i gier wspomagających naukę języka obcego i utrwalających poznaną wiedzę i zdobyte umiejętności komunikacyjne studenta.
Korzystam z niego jako lektor języka polskiego dla obcokrajowców i bardzo polecam!

Mustafa A.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 29-09-2021 | Recenzja zweryfikowana
Great book, thegood point that there are so many voce support with it that improve your listening and reading, highly recommended

Dominika S.

Klient zweryfikowany

5/5
| 21-02-2021 | Recenzja zweryfikowana
książka bardzo się podobała, łatwa do przestudiowania, wszystkim radzę, świetny projekt.

Ната К.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 10-01-2021 | Recenzja zweryfikowana
Najlepszej jakości książka, bardzo polecam wszystkim.

林家琦

Klient niezweryfikowany

5/5
| 05-01-2021 | Recenzja zweryfikowana
A really helpful book for polish beginners! Currently I have only started for 4 months with the book and the online group polish lessons but already I can do some basic sentence like buying ticket, ordering food and payment in polish by myself. The language itself is really a challenge but this book definitely helps a lot.

Dmytro L.

Klient zweryfikowany

5/5
| 09-11-2020 | Recenzja zweryfikowana
Według mnie ten podręcznik jest najlepszy do nauki języka polskiego jako obcego na poziomie początkującym. Zawiera zrozumiałe tabele gramatyczne, sporo dialogów i nagrań z życia codziennego. Fabuła i ilustracje sprawiają, że nauka obcego języka jest łatwa i interesująca.

Polecam!

Dostawa

252752
Ładowanie...