Xi
 » Książki dla dzieci  » Wiek 0-2  » Poznawanie świata
Polecamy inne produkty z serii "Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze słowa" Zobacz wszystkie

Książeczka "Pojazdy. Pierwsze słowa!", wydana w serii "Akademia mądrego dziecka" to wyjątkowa pozycja, wspierająca rozwój malucha. Przeznaczona już dla najmłodszych książeczka uczy dzieci nowych wyrazów poprzez kolorowe obrazki i ruchome elementy, które rozwijają sprawność manualną i angażują dziecko w zabawę, zapewniając mu wiele wrażeń, jednocześnie przynosząc łatwą do przyswojenia wiedzę.

"Pojazdy" to jedna z książeczek z podserii "Pierwsze słowa", w której znajdują się:

  • duże, przyjazne i kolorowe ilustracje Nathalie Choux przedstawiające różne pojazdy i nie tylko

  • 10 grubych, kartonowych stron z zaokrąglonymi rogami, bezpiecznymi dla dziecka - każda para tworzy zestaw

  • angażujące ciekawość dziecka ruchome obrazki, które dziecko może przesuwać małymi palcami

W serii "Akademia Mądrego Dziecka" wydawane są książeczki dla najmłodszych dzieci. Charakteryzują się różnymi kształtami i formatami, które zachęcają do nauki przez zabawę. Każda publikacja to wspaniała rozrywka, wspomagająca rozwój dwulatków i trzylatków. Książeczki są kartonowe, mają wycięte kształty, ruchome elementy, duże i czytelne obrazki - wszystkie te elementy świetnie rozwijają zdolności manualne - wystarczy przesunąć, pokręcić, popchnąć kartonowe elementy, by zmienił się obrazek. Książeczki są wspaniałą zabawą dla dzieci, sposobem na zaprzyjaźnienie się z książką, a także treningiem rączki i małej motoryki. Rozwijają również mowę, poszerzają zakres słownictwa, a przy okazji poruszają bliskie maluchom tematy i zaspokajają ich ciekawość.

"Pierwsze słowa" to kolejna z serii "Akademii Mądrego Dziecka". Książki z serii zostały przygotowane tak, by pomagać najmłodszym w poznawaniu nowych słów, przygotowywać je do zdobywania wiedzy i nauki w przedszkolu, a także rozwijać sprawność manualną, koordynację wzrokowo-ruchową i spostrzegawczość. Ruchome obrazki rozwijają dziecięcą sprawność i angażują dziecko w przygody bohaterów książeczki, co przynosi mu wiele zabawy.

Książeczki wykonane z wysokiej jakości materiałów. Mocne, grube i twarde strony sprawiają, że książki są niebywale odporne na zniszczenia i trwałe.

Autorka książeczek "Akademia Mądrego Dziecka", Nathalie Choux, to urodzona w 1967 roku francuska ilustratorka, pisarka, dekoratorka. Opublikowała dotąd ponad pięćdziesiąt książek, w których dzieli się swoim poetyckim i niecodziennym wszechświatem zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


2986647
Ładowanie...