Xi

Podstawy treningu naturalnego

"Podstawy treningu naturalnego" Katarzyny Michałek to program treningu z ziemi dla koni, a dzięki autorce poznasz wszystkie ćwiczenia poziomu 1, a także zdobędziesz wiedzę z zakresu psychologii zwierząt. W tej publikacji znajdziesz wiele przydatnych informacji o zachowaniu stadnym konia, co umożliwia dobre zrozumienie jego potrzeb i ograniczeń. Szczegółowo opisane oraz zilustrowane ćwiczenia ułatwCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Galaktyka
 • Data premiery: 2023-05-22
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 224
 • Wymiary: 248 x 174

"Podstawy treningu naturalnego" Katarzyny Michałek to program treningu z ziemi dla koni, a dzięki autorce poznasz wszystkie ćwiczenia poziomu 1, a także zdobędziesz wiedzę z zakresu psychologii zwierząt. W tej publikacji znajdziesz wiele przydatnych informacji o zachowaniu stadnym konia, co umożliwia dobre zrozumienie jego potrzeb i ograniczeń. Szczegółowo opisane oraz zilustrowane ćwiczenia ułatwiają trenerom, jeźdźcom i hodowcom prowadzenie świetnego treningu, pogłębiającego więź człowieka ze zwierzęciem. To również dobra okazja, by poszerzyć wiedzę o biologii lub zwyczajach koni!

"Podstawy treningu naturalnego" - o czym jest książka?

Ta publikacja krok po kroku przeprowadza czytelnika przez poszczególne etapy szkolenia konia. Katarzyna Michałek opracowała nowoczesny program treningowy, nawiązujący do systemu subtelnych sygnałów i mowy ciała. W ten sposób powstały metody treningowe, ułatwiające jazdę, zmianę kierunków, przejścia, cofanie oraz ruchy boczne. Dzięki autorce nauczysz się odpowiedniego kontrolowania poszczególnych części ciała konia. Ponadto zobaczysz, na czym polegają zasady bezpieczeństwa oraz jak można pomóc zwierzęciu pokonać strach.

Autorka ułatwia dobre zaplanowanie każdego treningu, a następnie pomaga jeźdźcom w nawiązaniu z końmi wyjątkowej i trwałej relacji, polegającej na wzajemnym zaufaniu. Dzięki gotowemu zestawowi ćwiczeń możesz dobrze zrozumieć zwierzęta, dobierając przy tym odpowiednie dla nich zadania. Katarzyna Michałek uczy, jak rozwiązywać najczęstsze problemy podczas treningów oraz w jaki sposób pomagać zwierzęciu w pokonywaniu lęku.

"Podstawy treningu naturalnego" - opinie

"Podstawy treningu naturalnego" to publikacja przeznaczona dla każdego jeźdźca, który chce dobrze zrozumieć konie i budować z podopiecznym wspaniałą relację. Dzięki poradom autorki zachowanie konia nie będzie miało tajemnic, a trener może poczuć się pewnie oraz bezpiecznie podczas treningu. Katarzyna Michałek w przejrzysty sposób wyjaśnia, jak zdobyć zaufanie zwierzęcia i nauczyć go podążać za człowiekiem. Razem z tą autorką następne treningi będą znacznie prostsze niż do tej pory!

Chcesz dowiedzieć się, jak myślą konie? Katarzyna Michałek omawia psychikę zwierząt i wyjaśnia ich najczęstsze odruchy oraz zachowania stadne. Dzięki jej poradom odkryjesz, jak koń postrzega swoje otoczenie oraz co uważa za zagrożenie. Umieszczony w tej publikacji plan treningowy zawiera świetne wskazówki, podparte wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą autorki. Dokładnie wyjaśnione oraz zilustrowane metody treningowe będą znakomitym wsparciem dla każdego miłośnika jeździectwa.

Szukasz ciekawych książek o jeździectwie lub tresurze? Przejdź do kategorii "Książki hobbystyczne", by odkryć więcej rewelacyjnych poradników napisanych przez uznanych autorów i doświadczonych trenerów!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3347477
Tytuł
Podstawy treningu naturalnego
Wydawnictwo
Liczba stron
224
Data premiery
2023-05-22
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
248 x 174
Okładka
twarda
Waga Produktu [kg]
0.74
Długość
165
Głębokość
240
Wysokość
174
Nasza cena
48,49 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Podstawy treningu naturalnego” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 24. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 24. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 24. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 25. lipca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 25. lipca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 24. lipca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 25. lipca, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 25. lipca, czwartek
0,00 zł
3347477
Ładowanie...