Xi

Marzysz o niezapomnianej wyprawie do dalekiego kraju? Chcesz zobaczyć na własne oczy najwspanialsze dzieła cywilizacji? Szukasz inspirujących pomysłów na wakacyjną podróż? Odkryj blisko 200 atrakcji turystycznych z całego świata! Ilustrowana książka "Podróże marzeń" zabierze czytelnika do najbardziej niesamowitych miejsc, które wyróżniają się czymś szczególnym i oferują wspaniałą przygodę, na zawsze zapadającą w pamięć. Dzięki tej pięknie wydanej publikacji, wypełnionej rewelacyjnymi zdjęciami, przeniesiesz się w wyobraźni do najpiękniejszych zakątków świata, a później zaplanujesz prawdziwą wyprawę do nich!

O czym są "Podróże marzeń"? Zaplanuj niezapomnianą wyprawę do egzotycznego kraju!

Gotowi na wspaniałą przygodę? W tej publikacji zebrano prawie 200 propozycji podróży, które prowadzą do najciekawszych miejsc na świecie. Każda taka wyprawa będzie wyjątkowym spotkaniem z niesamowitymi zwyczajami dalekich krajów, a także największymi zdobyczami cywilizacji. Poznasz słynne zabytki i zdumiewające osiągnięcia technologiczne oraz zobaczysz prawdziwe piękno natury!

Dzięki tej książce dowiesz się, jak wiele do zaoferowania ma nasz świat! Zróżnicowane atrakcje turystyczne czekają tylko, by zainspirować miłośników podróży. Gorąca pustynia czy pełna barwnych istot egzotyczna dżungla? A może wolisz zdobyć wspaniały szczyt górski? Razem z autorami tej publikacji nie tylko wyruszysz do miejsc nietkniętych przez cywilizację, ale także odwiedzisz największe miasta na świecie, gdzie wędrowiec spotka się z historią na każdym kroku.

"Podróże marzeń" - opinie o niezbędniku miłośnika podróży

Zainspiruj się świetnymi propozycjami wypraw! "Podróże marzeń" to pięknie wydana publikacja z niesamowitymi zdjęciami, dzięki której zapragniesz zwiedzać świat i natychmiast zorganizować własną podróż do niezwykłych miejsc. Barwne opisy przygotowane przez autorów wyjaśniają, na czym polega wyjątkowość poszczególnych lokacji oraz podrzucają ciekawe porady. Fotografie wykonane przez uznanych twórców wprost przenoszą czytelnika do dalekiej krainy. Natomiast na dołączonych do książki mapach znajdziesz lokalizację opisanych atrakcji. Ta publikacja zachwycić może każdą osobę marzącą o niezapomnianej podróży!

Przygoda z książką podróżniczą to dobry wstęp do prawdziwej przygody w terenie. Odwiedź teraz kategorię "Literatura podróżnicza", by zdobyć rewelacyjnie wydane książki słynnych podróżników i doświadczonych turystów! Szukasz dobrego pomysłu na podróż? Każdy może tu znaleźć coś dla siebie!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

3396538
Ładowanie...