Podróż w niechciane
W świecie, w którym panoszy się zło, nie brakuje też dobrych ludzi Kończy się lato 1939 roku. Mieszkający blisko niemieckiej granicy Bogusia Brzezińska i Florian Urbański borykają się z osobistymi problemami. Ją zdradził mąż, on nieszczęśliwie się zakochał Jednak w momencie wybuchu wojny te problemy bledną. Bogusia musi uciekać z córeczką na wschód. Pociąg, do którego wsiada, zostanie później nazwCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Książnica
- Data premiery: 2023-03-22
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 352
- Wymiary: 210 x 143
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3341497
Tytuł
Podróż w niechciane
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
352
Typ okładki
miękka
Data premiery
2023-03-22
Rok wydania
2023
Wymiary
210 x 143
Waga
0.39 kg
Wysokość
143 mm
Długość
143 mm
Głębokość
210 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
142 mm
Nasza cena
30,99 zł
Opinie i recenzje książki Podróż w niechciane
5,0/5
2 recenzje
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Tatiasza i. Klient niezweryfikowany2023-04-04Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









