Xi

Podręczniki do szkół podst. i średnich (16 produktów)

Puls życia 8. Zeszyt ćwiczeń do biologii do klasy ósmej szkoły podstawowej.

(okładka miękka)

18,99 20,90 zł −9%
Wysyłka 24 godziny

Ciekawi świata. Przyroda. Część 3. Biologia. Szkoły ponadgimnazjalne.

(okładka broszurowamiękka)

26,49 29,20 zł −9%
Wysyłka 24 godziny

Przyroda LO cz.3 Biologia Ciekawi świata KP OPERON

(okładka miękka)

19,99 22,15 zł −10%
Wysyłka 24 godziny

Szukasz księgarni, gdzie w jednym miejscu możesz skompletować podręczniki szkolne dla swojego dziecka? Właśnie ją znalazłeś. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne podręczniki do szkoły od największych wydawnictw na rynku. Dzięki książkom z naszego sklepu Twoja pociecha z większą ochotą będzie przyswajać wiedzę, która daje wielką władzę.

„Ucz się, ucz, bo nauka to do potęgi klucz” – jak zwykli mawiać rodzice. Nauka daje wiele możliwości w dorosłym życiu i otwiera drzwi do kariery. Wielu z nas z rozrzewnieniem wspomina czasy, kiedy to ona była naszym jedynym obowiązkiem. Obecnie nauka w szkole jest znacznie prostszym zadaniem dzięki nowoczesnym podręcznikom szkolnym. W naszym asortymencie znajdziecie książki do nauki matematyki, języka polskiego, geografii, chemii czy języków obcych.

W naszej księgarni kupicie nie tylko podręczniki szkolne dla uczniów szkół podstawowych i średnich, ale również kompendium wiedzy czy repetytoria przydatne przed maturą czy egzaminem kończącym szkołę podstawową. Dodatkowe pomoce dydaktyczne to doskonały sposób, aby uzupełnić brakującą wiedzę czy wyjść poza ramy podstawy edukacyjnej.

  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Literatura piękna
  • Literatura obyczajowa, erotyczna
  • Ładowanie...