Po śladach. Doświadczenie modlitewne w ujęciu filozofii kultury
Książka nie ma charakteru konfesyjnego, nie koncentruje się na modlitwie związanej z jakimkolwiek konkretnym wyznaniem religijnym, traktuje modlitwę jako fenomen występujący w wielu wyznaniach religijnych, a także poza religią. W analizach fenomenu modlitwy autorka odwołuje się do wielu spostrzeżeń i refleksji związanych z sferą kultury, głównie literatury. Książka nie ma charakteru konfesyjnego, Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Oficyna Naukowa
- Data premiery: 2023-01-01
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 288
- Wymiary: 210 x 129
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3331801
Tytuł
Po śladach. Doświadczenie modlitewne w ujęciu filozofii kultury
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
288
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2023-01-01
Rok wydania
2023
Wymiary
210 x 129
Wysokość
129 mm
Długość
210 mm
Głębokość
210 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
23,69 zł
Dziękujemy za Twoją ocenę!
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Po śladach. Doświadczenie modlitewne w ujęciu filozofii kultury” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.
Dostawa i płatność

