Plansze Europy. Blueberry. Część 7. Zbiorcze: Mister Blueberry, Cenie nad Tombstone
"Siódmy album zbiorczy bestsellerowej serii o przygodach porucznika Blueberryego, słynnego komiksowego bohatera Dzikiego Zachodu. Tom zawiera dwa epizody Mister Blueberry i Cienie nad Tombstone, które wraz z trzema historiami z ósmego tomu zbiorczego utworzą jedną opowieść. Blueberry może wreszcie przestać uciekać. Został oczyszczony z zarzutów zdrady oraz kradzieży konfederackiego złota. Co więceCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Egmont
- Serie: Plansze Europy
- Data premiery: 2016-06-15
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 104
- Wymiary: 290 x 215
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
603665
Tytuł
Plansze Europy. Blueberry. Część 7. Zbiorcze: Mister Blueberry, Cenie nad Tombstone
Autor
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Język oryginału
francuski
Liczba stron
104
Typ okładki
twarda
Wydanie
I
Data premiery
2016-06-15
Rok wydania
2016
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
290 x 215
Waga
0.7 kg
Wysokość
13 mm
Długość
295 mm
Głębokość
220 mm
Wiek od (lata)
16
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
220 mm
Nasza cena
56,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Plansze Europy. Blueberry. Część 7. Zbiorcze: Mister Blueberry, Cenie nad Tombstone” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










