Xi
-10%

110,63 zł

99,56 zł

oszczędzasz 11,07 zł (10%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 7,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Paczkomaty 9,99 zł
Kurier 11,99 zł

Opis

Zestaw, który sprawdzi się podczas przedszkolnych zajęć z dziećmi. W pudełku znajduje się mnóstwo materiałów edukacyjnych, podzielonych na kilka rodzajów. Znajdziecie tu karty pracy, zestaw plastyczny i zestaw do kodowania. Karty pracy składają się z dwóch części, które zawierają 48 kart jednostronnych, a także zestaw naklejek. Specjalna forma ułatwia odklejenie ich podczas wykorzystywania do realizacji zadania.

Zestaw plastyczny składa się również z dwóch części. W pierwszej znajdziecie 14 kart wspierających rozwój manualny dziecka. Dodany do pudełka scenariusz dokładnie opisuje, w jaki sposób można je wykorzystać podczas zajęć. Druga część skupia się na Metodzie Dobrego Startu. Zawiera 20 wzorów oraz 20 kart, które przeznaczono do wykorzystania podczas zajęć Kącika Dobrego Startu.

W pudełku znajduje się również specjalny zestaw Kodowanie, wprowadzający dzieci w świat logicznego myślenia i matematycznych zależności. Zajęcia z kodowania można przeprowadzić przy pomocy materiałów umieszczonych w zestawie. Znajdziecie tu wybrane figury geometryczne o różnych kolorach oraz różnej wielkości, kartoniki z obrazkami, a także specjalną kratownicę, ułatwiającą wykonywanie ćwiczeń.

Prezentowany zestaw ma na celu wychowanie dzieci w taki sposób, by wyjaśniać im znaczenie uniwersalnych wartości, a także rozwijać podstawy przydatnych umiejętności. Pomaga w edukacji przedszkolnej, skupiając się na czterech obszarach podstawy programowej: fizycznym, emocjonalnym, społecznym i poznawczym. Wspiera pracę wykonywaną w grupach oraz pomaga dziecku poznawać świat. Duże ilustracje z wieloma szczegółami ułatwiają zrozumienie prezentowanych wartości, a także pomagają w wykonywaniu różnych ćwiczeń.

Metoda Dobrego Startu składa się z kilku istotnych elementów. Łączy w sobie rozwój słuchu, ruchu, wzroku, dotyku, ale również sprawności manualnej. Ma za zadanie pomagać w usprawnianiu oraz integracji narządów i układu kinestetyczno-ruchowego, w kształceniu lateralizacji oraz orientacji przestrzennej, a także wspiera rozwój psychomotoryczny dziecka. Dodatkowo przygotowuje również do rozpoczęcia nauki czytania i pisania. Ten zestaw sprawdzi się też w domu, jako uzupełnienie przedszkolnych ćwiczeń.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 2892677
Tytuł Planeta dzieci Czterolatek BOX WSiP
Autor Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Język wydania polski
Język oryginału polski
Data premiery 2020-08-30
Rok wydania 2020
Wymiary produktu [mm] 205 x 25
Okładka Pudełko
Cena detaliczna 110,63 zł
Nasza cena 99,56 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Olga L.

5/5
| 24-10-2020
Świetny pakiet zawierający ogrom różnych zabaw, które nie tylko bawią, ale także uczą. To nasze najnowsze odkrycie które coś czuje że zostanie z nami na dłużej. Naprawdę chyba pierwszy raz zdarzyło się, że nasz synek był tak zainteresowany jakąś propozycją. Dotychczas jedne co go kręciło to baki na yt. Więc mamy progres, za co dziękuję autorkom.

Ola O.

5/5
| 23-10-2020
Uwielbiam takie edukacyjne pozycje dla moich dzieci, więc zakup zestawu „Planeta dzieci Czterolatek BOX WSiP” był swoistym strzałem w dziesiątkę. Dzieciaki od razu chciały przystąpić do zabawy i do... nauki,. Której w trakcie zabawy nawet nie zauważały. Wszystko jest tu dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Karty są solidnie wykonane, ładne kolorowe. Dzieci są żywo zainteresowane. Mamy ten pakiet już jakieś 2 tygodnie i maluchy korzystają z nich chyba każdego dnia, polecam!

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
29 Październik, Czwartek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
30 Październik, Piątek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
30 Październik, Piątek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
30 Październik, Piątek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
29 Październik, Czwartek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
29 Październik, Czwartek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł

Produkty od Autora:

  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Komiksy
  • Ładowanie...