Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Planer magnetyczny miesięczny tęczowy z markerem

PLANER MIESIĘCZNY MAGNETYCZNY - tęczowy Marka: Plan Your Life Wymiary: 60 x 45 cm Planer wyposażony jest w magnetyczny podkład, dzięki czemu można go ulokować na lodówce jak i każdej innej powierzchni metalowej. Planer ten znacznie ułatwi zaplanowanie obowiązków i najważniejszych wydarzeń nadchodzącego miesiąca, nadaję się zarówno do domu, szkoły czy biura. Mocny magnes i warstwowa budowa Silny maCzytaj więcej

PLANER MIESIĘCZNY MAGNETYCZNY - tęczowy Marka: Plan Your Life Wymiary: 60 x 45 cm Planer wyposażony jest w magnetyczny podkład, dzięki czemu można go ulokować na lodówce jak i każdej innej powierzchni metalowej. Planer ten znacznie ułatwi zaplanowanie obowiązków i najważniejszych wydarzeń nadchodzącego miesiąca, nadaję się zarówno do domu, szkoły czy biura. Mocny magnes i warstwowa budowa Silny magnes powoduje, że planer się nie zsuwa i nie przemieszcza podczas pisania. Wytrzymała powierzchnia z nanomateriałów ułatwiająca ścieranie - sprawi, że planer będzie Ci długo służył nawet podczas bardzo intensywnego użytkowania! Do każdego planera marker GRATIS.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3302947
Tytuł
Planer magnetyczny miesięczny tęczowy z markerem
Producent
Wymiary produktu [mm]
606 x 476
Waga Produktu [kg]
0.54
Długość
606
Głębokość
606
Wysokość
476
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Planer magnetyczny miesięczny tęczowy z markerem” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

Kurier DPD
data dostawy 7. marca, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 7. marca, czwartek
0,00 zł
3302947
Ładowanie...