Pistolet do kleju na gorąco
Pistolet silikonowy idealny do rzemiosła. Średni rozmiar. Użyj silikonowych prętów o średnicy 7 mm. Zawiera 2 bezpłatne silikonowe paski.Czytaj więcej
- Producent: MP Main Paper
- Wymiary: 218 x 157
- Kategorie: Artykuły szkolno-biurowe
więcej parametrów
Opis produktu
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3521681
Tytuł
Pistolet do kleju na gorąco
Producent
Liczba elementów zakres
Do 49
Wymiary
218 x 157
Waga
0.05 kg
Wysokość
157 mm
Długość
218 mm
Nasza cena
32,89 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Pistolet do kleju na gorąco” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









