Xi
 » Książki dla dzieci  » Wiek 6-8  » Książki kreatywne i rozwijające

“Piosenki dla dzieci” to książeczka zawierająca 12 dziecięcych hitów, które dostarczają dzieciom mnóstwa frajdy i zabawy oraz korzyści edukacyjnych zarazem. Publikacja została wydana w ramach popularnej serii “Czytaj z Albikiem” - tytułowy bohater towarzyszy w niej dzieciom w poznawaniu świata i najróżniejszych jego aspektów.

Z tego nietuzinkowego systemu edukacyjnego mogą korzystać rodzice, nauczycieli, pedagogów i terapeutów, którzy z pewnością docenią innowacyjny charakter specjalnego elektronicznego pióra Albik. To dzięki niemu dzieci poznają różne ciekawostki, słuchają dźwięków, odczytują informacje z książek, grą w gry i specjalne quizy. A wszystko to dostosowane do różnego wieku dzieci, w tym dla tych niepotrafiących jeszcze czytać!

Jak działa i o czym jest książka "Piosenki dla dzieci. Czytaj z Albikiem"?

“Piosenki dla dzieci” posiadają zakodowane piosenki dla dzieci, a pośród nich takie dziecięce przeboje, jak “Wlazł kotek na płotek”, “Pieski małe dwa” czy “Ta Dorotka, ta malusia”. Każda z piosenek ma rozpisane nuty, a dziecko może za pomocą interaktywnego pióra odegrać nuta po nucie jej refren. Piosenki są zakodowane na kartach (na każdej ze stron) w dwóch wersjach: wokalno-instrumentalnej i instrumentalnej, aby przedszkolak mógł sam je zaśpiewać.

Do korzystania z publikacji potrzebna jest specjalna technologia w postaci pióra, który stanowi znakomite wsparcie w edukacji. Mogą go używać dzieci o różnym poziomu rozwoju - pióro “czyta” dla nich dany tekst, wydobywa z siebie dźwięk i muzykę, pomaga w nauce kolorów, cyfr, liter, kształtów. Szalenie interesujące są także proponowane przez twórców gry edukacyjne!

"Piosenki dla dzieci. Czytaj z Albikiem" - opinie

“Piosenki dla dzieci” stanowią kolejny dowód innowacyjności opracowanego przez Wydawnictwo Albi narzędzia, które udowadnia jak wspaniała, pełna frajdy może być nauka i że swobodnie da się ją łączyć z zabawą. Zdobywaną wiedzę dzieci utrwalają za pomocą quizów i testów, a ta część serii doskonale wprowadzi ich w świat muzyki - do którego z pewnością będą chcieli wracać.

Takiego narzędzia edukacyjnego jeszcze nie było!

Pamiętajcie, że książka działa tylko z interaktywnym, elektronicznym piórem, który kupuje się tylko raz i używa z wszystkimi produktami z serii!

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3044946
Ładowanie...