Pinokio
Ostatnia strona książki zawiera zagadkę, nad którą powinniśmy się zastanowić. Pajacyk nie przemienił się w gruncie rzeczy w chłopca, lecz stoi wcale nie ukryty, przeciwnie, dobrze widoczny oparty o krzesło, a nowy chłopiec może mu się przyglądać do woli, twierdząc, że jest śmieszny. Obie natury marionetkowa i ludzka, które tyle razy krzyżowały się w książce pozostają rozdzielone, obie obecne w bliCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Fundacja Augusta hr. Cieszkowskiego
- Data premiery: 2024-04-29
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 256
- Wymiary: 165 x 104
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3492143
Tytuł
Pinokio
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
włoski
Liczba stron
256
Typ okładki
twarda
Wydanie
I
Data premiery
2024-04-29
Rok wydania
2024
Wymiary
165 x 104
Waga
0.19 kg
Wysokość
104 mm
Długość
165 mm
Głębokość
15 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
100 mm
Nasza cena
49,39 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Pinokio” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









