Xi
Polecamy podobne produkty

Humorystyczna gra zręcznościowa Piggy Pop czyli nakarm Prosiaczka!


Ten Prosiaczek to prawdziwy łakomczuch! Uwielbia smakołyki, a w szczególności pyszne burgery. Potrafi ich zjeść naprawdę dużo. Pobaw się w kucharza i nakarm Prosiaczka. Czy jesteś w stanie zaspokoić jego wilczy apetyt? Sprawdź ile hamburgerów Twój przyjaciel zje tym razem. Tylko uważaj, żeby nie przesadzić! Z każdym kolejnym przysmakiem Prosiaczkowi rośnie brzuch. O rety, co tu się dzieje! Nie pękaj Prosiaczku!!!

Zabawna gra rodzinna Piggy Pop - zasady gry


Piggy Pop to rodzinna gra z przymrużeniem oka od Goliath. Gracze rzucają wielokolorową kostką, by wylosować kolor hamburgera, którym nakarmią Prosiaczka. Z dostępnych burgerów wybierają ten w odpowiednim kolorze. Podczas każdego posiłku naciskają głowę łakomczucha. Ilość  naciśnięć powinna odpowiadać liczbie, która znajduje się na wybranym hamburgerze. Brzuch bohatera robi się coraz większy i większy. Gra kończy się, gdy podczas kolejnej fazy karmienia Prosiaczkowi pęka brzuch.

Gra zręcznościowa Piggy Pop - zawartość pudełka

Opakowanie z grą Piggy Pop zawiera następujące elementy:

  • figurkę Prosiaczka,

  • 16 kolorowych hamburgerów, 

  • kolorową kostkę do gry,

  • instrukcję.

Piggy Pop - cechy gry 

Gra jest skierowana do najmłodszych użytkowników. W rozgrywce bierze udział od 2 do 6 graczy. Według danych producenta orientacyjny czas trwania zabawy to 20 minut. 

Z uwagi na obecność małych elementów gra jest nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Gra umiejętnie łączy rozrywkę z nauką. W czasie zabawy dzieci trenują małą motorykę. Poznają kolory i cyfry. Uczą się liczyć i rozwijają myślenie przyczynowo-skutkowe. 

Gra dla najmłodszych Piggy Pop - opinie użytkowników


Piggy Pop podoba się szczególnie dzieciom w wieku przedszkolnym. Młodzi użytkownicy uwielbiają dynamikę rozgrywki i dużą regrywalność gry. Każda kolejna zabawa jest inna od poprzedniej. Puchnący brzuszek Prosiaczka po każdym ruchu wywołuje u młodych graczy wielką ekscytację, a końcowe BOOM! - niepohamowane wybuchy śmiechu.

Rodzice doceniają grę za humorystyczne przedstawienie tematu nadmiernego (i niezdrowego) jedzenia.  

Figurka Prosiaczka jest solidnie wykonana. Ruchome elementy nie tracą swojego kształtu i nie odczepiają się od podstawy nawet po wielu dynamicznych rozgrywkach. 

Piggy Pop to sprawdzony pomysł na prezent dla dziecka w wieku 4-7 lat.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

927015
Ładowanie...