Xi
Polecamy inne produkty z serii "Kaczogród" Zobacz wszystkie

Czas na powrót do legendarnego Kaczogrodu, który stworzył wybitny artysta Carl Barks, najbardziej znany ze swoich komiksów z kultowego uniwersum Disneya. Tom „Pies Wiskerwillów i inne historie z roku 1960. Kaczogród" dostarczy wam wielu przygód z niezapomnianymi bohaterami, podczas których będziecie się śmiać, nostalgicznie wzruszać i doskonale się bawić.

To kolejna świetna propozycja dla młodszych i starszych czytelników, uniwersalne dzieło łączące pokolenia i nigdy się nie starzejące! Album zawiera liczne historie z 1960 roku, które nadal robią ogromne wrażenie.

O czym jest komiks "Pies Wiskerwillów i inne historie z roku 1960. Kaczogród"?

"Pies Wiskerwillów i inne historie z roku 1960. Kaczogród" Carla Barksa to ciąg dalszy niezwykłej kolekcji klasycznych opowieści graficznych, które powstawały od lat 40. do 70. Znajdziecie tu opowieść o wyprawie Sknerusa i jego bliskich do Szkocji, a także na Saharę, do Afryki, a nawet… kosmos! Motyw podróżowania z pewnością należał do ulubionych, z jakich korzystał ten wybitny artysta w swojej pracy, a tu wybrzmiewa on szczególnie.

Wyrusz z kaczorami na pustynię, poszukuj złota i przecinaj pas planetoid! A pośród takich opowieści, jak „Pustynna rura” czy „Tajemniczy ładunek” pękaj ze śmiechu podczas lektury krótszych, ale równie zabawnych i ciekawych komiksów, które z pewnością rozbudzą apetyt na więcej. Wspaniałe, mniej i lepiej znane postacie, mnóstwo zwariowanych perypetii i jedyny w swoim rodzaju klimat czynią z niniejszego albumu pozycję wyjątkową na komiksowym rynku

"Pies Wiskerwillów i inne historie z roku 1960. Kaczogród" - opinie

Komiks "Pies Wiskerwillów i inne historie z roku 1960. Kaczogród" z pewnością sprawi wiele radości fanom historii obrazkowych – zarówno tym, którzy dobrze znają Donalda i spółkę, jak i tym, którzy dopiero będą wchodzić w ten wspaniały świat. Publikacja została wzbogacona o liczne teksty objaśniające, a większość z zawartych tu historii nigdy nie ukazała się w Polsce. Album stanowi tym samym prawdziwą gratkę dla miłośników klasycznych komiksów, pełną szalonych motywów, kolorowej wyobraźni oraz bohaterów wpadających w coraz to nowe tarapaty.

Ból brzucha ze śmiechu gwarantowany – podobnie jak mile spędzony z czas z jedyną w swoim rodzaju obrazkową rozrywką prosto od wybitnego twórcy, którego dzieła nigdy nie przeminie!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

O Autorze


3388733
Ładowanie...