Pies
Mama Ani znalazła Alfa na drodze. Natychmiast go z Anią pokochały, taki jest zabawny, radosny i empatyczny. Rozumie i problemy szkolne nowej czwartoklasistki, i emocje związane z byciem dzieckiem w rodzinie patchworkowej. Okazuje się też wyśmienitym podróżnikiem podczas wyprawy po Skandynawii.Jakoś tak się stało, że Alf został sercem tej małej rodziny, i jest mu z tym bardzo dobrze!Książka otrzymaCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Literatura
- Serie: To lubię
- Data premiery: 2024-04-18
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 208
- Wymiary: 224 x 155
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3456885
Tytuł
Pies
Autor
Producent
Serie:
Wiek od (lata)
8
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
208
Typ okładki
twarda
Wydanie
1
Data premiery
2024-04-18
Rok wydania
2024
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
224 x 155
Waga
0.35 kg
Wysokość
155 mm
Długość
224 mm
Głębokość
21 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
150 mm
Nasza cena
20,19 zł
Symbol produktu:
9788382082463
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Pies” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









