Pierwsza śmierć. Książę Nocy. Tom 1

praca zbiorowa, Yves Swolfs
  2 oceny

Początek słynnego cyklu grozy o dziejach niezniszczalnego wampira zwanego Księciem nocy. Przełom I i II wieku naszej ery. Zbliża się ostateczna inwazja wojsk rzymskich na karpackie królestwo Daków. Młody Kergan, syn jednego z wodzów dackich, zostaje wysłany przez ojca w poselstwie do sąsiednich ludów, aby umocnić z nimi przymierze przeciw cesarstwu. Wpada jednak w zasadzkę i dostaje się w ręceCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Egmont
  • Serie: Książę Nocy
  • Data premiery: 2017-08-17
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 48
  • Wymiary: 285 x 216
więcej parametrów

O książce

Początek słynnego cyklu grozy o dziejach niezniszczalnego wampira zwanego Księciem nocy.
Przełom I i II wieku naszej ery. Zbliża się ostateczna inwazja wojsk rzymskich na karpackie królestwo Daków. Młody Kergan, syn jednego z wodzów dackich, zostaje wysłany przez ojca w poselstwie do sąsiednich ludów, aby umocnić z nimi przymierze przeciw cesarstwu. Wpada jednak w zasadzkę i dostaje się w ręce Rzymian. Wkrótce dowiaduje się, kto stał za jego uwięzieniem. Poprzysięga wieczną zemstę wszystkim, których uważa za wrogów... Tak rozpoczyna się trwająca wiele setek lat historia najpotężniejszego nieumarłego Europy.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
724023
Tytuł
Pierwsza śmierć. Książę Nocy. Tom 1
Autorzy
praca zbiorowa, Yves Swolfs
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
48
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2017-08-17
Rok wydania
2017
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
285 x 216
Waga
0.22 kg
Wysokość
215 mm
Długość
285 mm
Głębokość
216 mm
Wiek od (lata)
16
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
216 mm
Nasza cena
27,19 zł

Opinie i recenzje książki Pierwsza śmierć. Książę Nocy. Tom 1

Dziękujemy za Twoją ocenę!
5,0/5
 
2 oceny
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.Jak działają recenzje
Sortuj
Od najwyższej oceny
  • Avatar recenzenta
    Zakup zweryfikowany
    5.0
     
    2025-11-14Recenzja zweryfikowana
    Świetny klimat, jak w Draculi B. Stokera. Rysunki piękne - szkoda, że to ostatni tom, który rysował Y. Swolfs . Choć chyba wolałbym poprzedniego kolorystę.
    Czy ta recenzja była przydatna?
    00
  • Avatar recenzenta
    Zakup zweryfikowany
    5.0
     
    2022-03-10Recenzja zweryfikowana
    Mroczne, kolory, żywa akcja, klimat Draculi Coppoli. Polecam wszystkim, nie tylko miłośnikom horrorów.
    Czy ta recenzja była przydatna?
    00
Dostawa i płatność