Papuga Aga opowiada. Część 3. Historyjki obrazkowe - tantis.pl
Xi

Papuga Aga opowiada. Część 3. Historyjki obrazkowe

(okładka pudełko)

5/5
Wydawnictwo: KOMLOGO

Kup w zestawie:

Papuga Aga opowiada. Część 3. Historyjki obrazkowe
5/5
30,39 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
91,17 zł

SUPER CENA

Cena detaliczna: 39,90 zł

30,39 zł

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 28,97 zł

Opis

"Papuga Aga opowiada" to zbiór 10 barwnych historyjek obrazkowych. 4-elementowe opowieści zostały opracowane z myślą o terapii logopedycznej, więc są praktycznym wsparciem podczas prowadzenia zajęć. Mogą być również używane podczas zabaw ogólnorozwojowych, przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Warto zwrócić uwagę na poprzednie oraz następne części tych historyjek obrazkowych, czyli pudełka "Papuga Aga opowiada. Część 2" oraz "Papuga Aga opowiada. Część 4".

Zbiór "Papuga Aga opowiada" to krótkie zadania, które przy pomocy ciekawej opowieści rozwijają różne umiejętności komunikacyjne dziecka. Dzięki nim dzieci mogą sprawnie ćwiczyć artykulację, nowe słownictwo i rozumienie długich wypowiedzi. Problemy ze skupieniem uwagi na długich zdaniach są współcześnie bardzo powszechne. Wykorzystanie odpowiednich ćwiczeń jest świetnym sposobem na walkę z tym zjawiskiem. Warto również podkreślić, że prezentowany zbiór historyjek obrazkowych pomaga uczniowi w konstruowaniu wypowiedzi, opisywaniu oraz opowiadaniu. Dziecko widzi na ilustracji różne wydarzenia, a następnie musi je opisać. To świetne ćwiczenie, które daje uczniom przy okazji wiele radości.

Zaprezentowana w ten sposób historia pomaga również w rozwoju myślenia przyczynowo-skutkowego. Dzięki odpowiednio użytym pytaniom nauczyciel może zachęcić dziecko do opowiadania. Dlaczego to się wydarzyło? Co z tego wynika? Dokąd idzie nasz bohater? To świetna okazja, by rozwijać wyobraźnię i stawiać na pomysłowość ucznia. Kto wie, może dzieci same wymyślą kontynuację przygód wesołych postaci?

W dołączonej do zestawu książce znajdziesz krótkie opowiadania związane z historyjkami obrazkowymi. Zaznaczono w nich wyrazy, które trzeba ćwiczyć. To znakomite wsparcie dla logopedy, szukającego praktycznych materiałów na prowadzone zajęcia terapeutyczne. Co ważne, pudełka z serii mogą być używane oddzielnie. Wystarczy wybrać najciekawsze, a później rozpocząć opowiadanie w dowolnej kolejności. Szczegółowe ilustracje dodatkowo zachęcają do opisywania wydarzeń i przykuwają uwagę dziecka. Dzięki prezentowanym historyjkom obrazkowym zajęcia logopedyczne będą dla dzieci ciekawsze, a terapeuta otrzyma gotowy zbiór praktycznych ćwiczeń.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 939923
Tytuł Papuga Aga opowiada. Część 3. Historyjki obrazkowe
Wydawnictwo KOMLOGO
Język wydania angielski
Język oryginału angielski
Data premiery 2020-09-25
Rok wydania 2019
Wymiary produktu [mm] 140 x 111
Okładka okładka pudełko
Waga Produktu [kg] 0.31
Cena detaliczna 39,90 zł
Nasza cena 30,39 zł
Powiązane tematy: Książki logopedyczne

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Katarzyna T.

Klient zweryfikowany

5/5
| 31-07-2022 | Recenzja zweryfikowana
Najlepsza historyjki jakie mieliśmy okazję oglądać! Piękna grafika, przemyślana treść, naszpikowane trudnymi słowami.

Joanna N.

Klient zweryfikowany

5/5
| 15-11-2021 | Recenzja zweryfikowana
Ciekawe historyjki z różnymi możliwościami do pracy.

Grzegorz P.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 09-11-2021 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo fajne zadania, które pozwalają dzieciom rozwinąć wyobraźnię. Za pomocą kilku fajnych kart jesteśmy w stanie stworzyć 10 historyjek. Dodatkowo zabawa ta pomaga skupić się na prawidłowej wymowie głosek: sz, ż, cz, dź. Widzę że jest to trzecia część dlatego już dzisiaj w koszyku lądują dwie wcześniejsze. U nas w domu świetnie się sprawdziły.

Justyna M.

Klient zweryfikowany

4/5
| 21-05-2021 | Recenzja zweryfikowana
Ładna szata graficzna, pomoc w terapii głoski. Polecam.

Justyna P.

Klient zweryfikowany

5/5
| 16-04-2021 | Recenzja zweryfikowana
"Papuga Aga opowiada" jest to zestaw 10-ciu historyjek obrazkowych. Każda historyjka składa się z 4 elementów. Z tyłu każdego kartonika zaznaczony jest numer historyjki oraz cyfra oznaczająca kolejność obrazka w danej historyjce. Kartoniki z obrazkami są wykonane z grubszego papieru. Obrazki są bardzo ładnie namalowane, kolory są żywe. Historyjki są nagromadzone ćwiczonymi głoskami. Każdy obrazek zawiera wiele szczegółów na ćwiczone głoski. Pomoc "Papuga Aga opowiada" część 3 służy do utrwalania głosek szeregu szumiącego. Z tej serii znajdują się również historyjki do utrwalania głosek szeregu syczącego, ciszącego, głosek L i R, oraz głosek K i G. Do zestawu dołączona jest książeczka w której znajduje się krótkie opowiadanie związane z historyjkami (w tekście opowiadania pogrubioną czcionką zaznaczono wyrazy z ćwiczonymi głoskami). Pod każdym opowiadaniem znajdują się m.in. pytania dotyczące treści historyjki oraz zestaw pojęć do wyjaśnienia, które pojawiły się w historyjce (np. co to jest pióropusz). Historyjki obrazkowe są zapakowane w nieduże, tekturowe pudełko dzięki czemu nie zabierają dużo miejsca.
Historyjki obrazkowe wykorzystuję na zajęciach w przedszkolu. Posiadam 4 części historyjek "Papuga Aga opowiada" (oprócz szeregu ciszącego). Ze wszystkich części jestem bardzo zadowolona. Dzieciom odpowiada grafika zastosowana w obrazkach - podobają im się kolory i namalowane postaci. Tematyka historyjek również jest bardzo ciekawa, często odnosi się do tego co dzieciom znane. Mam nadzieję, że autorzy "Papuga Aga opowiada" stworzą również historyjki do kolejnych głosek.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
31. maja, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
31. maja, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
31. maja, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
31. maja, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
31. maja, środa
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
31. maja, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
31. maja, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
31. maja, środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...