Xi

Papuga Aga opowiada. Część 3. Historyjki obrazkowe

"Papuga Aga opowiada" to zbiór 10 barwnych historyjek obrazkowych. 4-elementowe opowieści zostały opracowane z myślą o terapii logopedycznej, więc są praktycznym wsparciem podczas prowadzenia zajęć. Mogą być również używane podczas zabaw ogólnorozwojowych, przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Warto zwrócić uwagę na poprzednie oraz następne części tych historyjek obrazCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: KOMLOGO
 • Data premiery: 2020-09-25
 • Okładka: pudełko
 • Wymiary: 140 x 111
Polecamy podobne produkty

"Papuga Aga opowiada" to zbiór 10 barwnych historyjek obrazkowych. 4-elementowe opowieści zostały opracowane z myślą o terapii logopedycznej, więc są praktycznym wsparciem podczas prowadzenia zajęć. Mogą być również używane podczas zabaw ogólnorozwojowych, przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Warto zwrócić uwagę na poprzednie oraz następne części tych historyjek obrazkowych, czyli pudełka "Papuga Aga opowiada. Część 2" oraz "Papuga Aga opowiada. Część 4".

Zbiór "Papuga Aga opowiada" to krótkie zadania, które przy pomocy ciekawej opowieści rozwijają różne umiejętności komunikacyjne dziecka. Dzięki nim dzieci mogą sprawnie ćwiczyć artykulację, nowe słownictwo i rozumienie długich wypowiedzi. Problemy ze skupieniem uwagi na długich zdaniach są współcześnie bardzo powszechne. Wykorzystanie odpowiednich ćwiczeń jest świetnym sposobem na walkę z tym zjawiskiem. Warto również podkreślić, że prezentowany zbiór historyjek obrazkowych pomaga uczniowi w konstruowaniu wypowiedzi, opisywaniu oraz opowiadaniu. Dziecko widzi na ilustracji różne wydarzenia, a następnie musi je opisać. To świetne ćwiczenie, które daje uczniom przy okazji wiele radości.

Zaprezentowana w ten sposób historia pomaga również w rozwoju myślenia przyczynowo-skutkowego. Dzięki odpowiednio użytym pytaniom nauczyciel może zachęcić dziecko do opowiadania. Dlaczego to się wydarzyło? Co z tego wynika? Dokąd idzie nasz bohater? To świetna okazja, by rozwijać wyobraźnię i stawiać na pomysłowość ucznia. Kto wie, może dzieci same wymyślą kontynuację przygód wesołych postaci?

W dołączonej do zestawu książce znajdziesz krótkie opowiadania związane z historyjkami obrazkowymi. Zaznaczono w nich wyrazy, które trzeba ćwiczyć. To znakomite wsparcie dla logopedy, szukającego praktycznych materiałów na prowadzone zajęcia terapeutyczne. Co ważne, pudełka z serii mogą być używane oddzielnie. Wystarczy wybrać najciekawsze, a później rozpocząć opowiadanie w dowolnej kolejności. Szczegółowe ilustracje dodatkowo zachęcają do opisywania wydarzeń i przykuwają uwagę dziecka. Dzięki prezentowanym historyjkom obrazkowym zajęcia logopedyczne będą dla dzieci ciekawsze, a terapeuta otrzyma gotowy zbiór praktycznych ćwiczeń.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
939923
Tytuł
Papuga Aga opowiada. Część 3. Historyjki obrazkowe
Wydawnictwo
Język wydania
angielski
Język oryginału
angielski
Data premiery
2020-09-25
Rok wydania
2019
Wymiary produktu [mm]
140 x 111
Okładka
pudełko
Waga Produktu [kg]
0.31
Długość
155
Głębokość
125
Wysokość
43
Nasza cena
39,69 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Recenzje
4,8/5
6 recenzji
 • 5
  5
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Katarzyna T. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-07-31
  Najlepsza historyjki jakie mieliśmy okazję oglądać! Piękna grafika, przemyślana treść, naszpikowane trudnymi słowami.
 • Joanna N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-11-15
  Ciekawe historyjki z różnymi możliwościami do pracy.
 • Grzegorz P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-11-09
  Bardzo fajne zadania, które pozwalają dzieciom rozwinąć wyobraźnię. Za pomocą kilku fajnych kart jesteśmy w stanie stworzyć 10 historyjek. Dodatkowo zabawa ta pomaga skupić się na prawidłowej wymowie głosek: sz, ż, cz, dź. Widzę że jest to trzecia część dlatego już dzisiaj w koszyku lądują dwie wcześniejsze. U nas w domu świetnie się sprawdziły.
 • Justyna M. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2021-05-21
  Ładna szata graficzna, pomoc w terapii głoski. Polecam.
 • Justyna P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-04-16
  "Papuga Aga opowiada" jest to zestaw 10-ciu historyjek obrazkowych. Każda historyjka składa się z 4 elementów. Z tyłu każdego kartonika zaznaczony jest numer historyjki oraz cyfra oznaczająca kolejność obrazka w danej historyjce. Kartoniki z obrazkami są wykonane z grubszego papieru. Obrazki są bardzo ładnie namalowane, kolory są żywe. Historyjki są nagromadzone ćwiczonymi głoskami. Każdy obrazek zawiera wiele szczegółów na ćwiczone głoski. Pomoc "Papuga Aga opowiada" część 3 służy do utrwalania głosek szeregu szumiącego. Z tej serii znajdują się również historyjki do utrwalania głosek szeregu syczącego, ciszącego, głosek L i R, oraz głosek K i G. Do zestawu dołączona jest książeczka w której znajduje się krótkie opowiadanie związane z historyjkami (w tekście opowiadania pogrubioną czcionką zaznaczono wyrazy z ćwiczonymi głoskami). Pod każdym opowiadaniem znajdują się m.in. pytania dotyczące treści historyjki oraz zestaw pojęć do wyjaśnienia, które pojawiły się w historyjce (np. co to jest pióropusz). Historyjki obrazkowe są zapakowane w nieduże, tekturowe pudełko dzięki czemu nie zabierają dużo miejsca.
  Historyjki obrazkowe wykorzystuję na zajęciach w przedszkolu. Posiadam 4 części historyjek "Papuga Aga opowiada" (oprócz szeregu ciszącego). Ze wszystkich części jestem bardzo zadowolona. Dzieciom odpowiada grafika zastosowana w obrazkach - podobają im się kolory i namalowane postaci. Tematyka historyjek również jest bardzo ciekawa, często odnosi się do tego co dzieciom znane. Mam nadzieję, że autorzy "Papuga Aga opowiada" stworzą również historyjki do kolejnych głosek.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. lipca, wtorek
0,00 zł
939923
Ładowanie...