Xi
 » Zabawki  » Zabawki elektroniczne

Cześć! Jestem małym, uroczym króliczkiem Pamper Petz, który szuka przyjaciół i kochającego domu. Możesz mnie adoptować, nadać mi imię i otoczyć miłością. Z radością zamieszkam w Twoim pokoju i stanę się wiernym towarzyszem wszystkich Twoich dziecięcych zabaw.

Proszę, zaopiekuj się mną! Czuję, że razem stworzymy świetną ekipę!

Interaktywna figurka Pamper Petz. Królik z pieluszkowego gangu - gwarancja znakomitej zabawy dla najmłodszych

Pamper Petz. Królik z pieluszkowego gangu to idealna zabawka dla dzieci, które marzą o własnym zwierzaku. W czasie wesołej zabawy najmłodsi mogą poczuć emocje związane z opieką nad żywym stworzeniem. Króliczek potrafi pić wodę ze specjalnej buteleczki. Gdy się napije, siusia w swoją pieluszkę, której wnętrze, pod wpływem wilgoci, zmienia kolor na żółty. Po przetarciu łapki wodą, podeszwa przybiera kolor różowy albo niebieski. Dzięki temu opiekun z łatwością rozpozna płeć swojego pupila.

Zwierzątko ma ruchome kończyny, więc w każdym momencie jest gotowe na figle i psoty. Potrafi trzymać w pyszczku akcesoria, które są dołączone do zestawu. Jego przenośny domek mieści się w każdej torbie podróżnej, dlatego ochoczo wybierze się z dzieckiem na spacer i wszelkie rodzinne wyjazdy.

Królik z pieluszkowego gangu. Pamper Petz - zawartość pudełka

Opakowanie Pamper Petz. Królik z pieluszkowego gangu zawiera:

  • słodkiego króliczka o wysokości 15 cm,

  • pieluszkę,

  • 3 paczuszki-niespodzianki z akcesoriami do karmienia i pielęgnacji zwierzaka,

  • certyfikat adopcji do samodzielnego wypisania.

Pamper Petz. Królik z pieluszkowego gangu - opinie

Magiczny Królik z pieluszkowego gangu z serii Pamper Petz to świetna zabawka edukacyjna dla dzieci od 3 roku życia. Interaktywna figurka znakomicie sprawdzi się jako pierwsze zwierzątko dla najmłodszych. Szybko stanie się prawdziwym przyjacielem Twojego dziecka.

W towarzystwie króliczka maluch dowiaduje się jak opiekować się zwierzakiem i stopniowo uczy się odpowiedzialności i empatii. Karmiąc i przebierając zwierzątko dziecko rozwija zdolności manualne i trenuje koordynację ręka-oko.

Figurka i akcesoria są wykonane z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.

Zwierzątka Pamper Petz wprowadziła na polski rynek firma Simba, która od lat oferuje klientom szeroką gamę bezpiecznych i atestowanych zabawek dla najmłodszych.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

2956395
Ładowanie...