Xi

Paleta. Wyprawka przedszkolaka

praca zbiorowa

Zestaw edukacyjny Paleta to narzędzie edukacyjne dla dzieci przedszkolnych, które pomaga im zdobywać nowe umiejętności i stymuluje ich rozwój. Wyprawka może być stosowana podczas zajęć szkolnych, wyrównawczych i terapeutycznych - posiada pozytywne rekomendacje pedagogów i psychologów.Paleta łączy dobrą zabawę z nauką, co pozwala dziecku budować pozytywne doświadczenia już w początkowej fazie edukaCzytaj więcej

Polecamy inne produkty z serii "Paleta" Zobacz wszystkie

Zestaw edukacyjny Paleta to narzędzie edukacyjne dla dzieci przedszkolnych, które pomaga im zdobywać nowe umiejętności i stymuluje ich rozwój. Wyprawka może być stosowana podczas zajęć szkolnych, wyrównawczych i terapeutycznych - posiada pozytywne rekomendacje pedagogów i psychologów.

Paleta łączy dobrą zabawę z nauką, co pozwala dziecku budować pozytywne doświadczenia już w początkowej fazie edukacji. Zajęcia dydaktyczne z takimi pomocami są dla dziecka ciekawe, bez problemu angażuje się w wykonywanie kolejnych poleceń. Zestaw doskonale nadaje się także do zabaw w domu - jeśli twój kilkulatek nie chodzi do przedszkola, nic nie stoi na przeszkodzie, byś to ty wcielił się w rolę nauczyciela.

Wyprawka przedszkolaka zawiera:

 • 12 tarcz tematycznych ze zbiorem zabaw w formie obrazkowej. Ikony i zabawy zostały dostosowane do dziecięcych możliwości - korzystać z gry mogą dzieci od 4 roku życia. Tracze mają też swoje poziomy trudności, a jedną z nich możesz opracować samodzielnie (tarcza Blanco). W zestawie od Epideixis znajdziesz: tarcze języka polskiego do nauki czytania, tarcze z kategorii środowisko, pięć tarcz z ćwiczeniami z matematyki i jedną tarczę do nauki plastyki.

 • zestaw kontrolny, pozwalający w każdym momencie zabawy sprawdzić poprawność wykonanego zadania

 • drewniana podstawa i 12 drewnianych klocków w 6 kolorach

 • instrukcja gry

Jakie wyzwania przed maluchami stawia ta interaktywna gra edukacyjna dla dzieci? Będą uczyły się rozpoznawania i nazywania kolorów, łączenia obrazów według jednego z kluczy: wielkości, przeznaczenia, barwy, kształtu, wyszukiwania podobieństw i różnic między obiektami oraz łączenia obrazków w pary logiczne.

"Paleta. Wyprawka przedszkolaka" pozwala w sposób kompleksowy stymulować funkcje poznawcze. Podczas zabawy dziecko ćwiczy spostrzegawczość, pamięć i koncentrację, uczy się myślenia logicznego, a przy wszystkich tych wyzwaniach umysłowych kształtuje osobowość i charakter. Rozwiązywanie znajdujących się na tarczach zadań przy jednoczesnym układaniu klocków pozwala uzmysłowić dziecku, że nauka to wspaniała przygoda. Wzmacnianie takiego obrazu edukacji w dziecięcych głowach jest niezwykle ważne - dzieci chętniej chodzą na zajęcia, wykazują większą inicjatywę, są bardziej otwarte na to, co nowe.

Przy tej planszówce dzieci nie potrafią usiedzieć bezczynnie. Uśmiech nie schodzi z dziecięcej twarzy. Kolorowe plansze z obrazkami nęcą od momentu wyjęcia ich z pudełka. Przekonajcie się sami!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
213471
Tytuł
Paleta. Wyprawka przedszkolaka
Autor
praca zbiorowa
Rodzaj
atlas, tablice, wzory
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Data premiery
2009-09-08
Rok wydania
2009
Wymiary produktu [mm]
27
Okładka
okładka pudełko
Waga Produktu [kg]
0.61
Długość
275
Głębokość
275
Wysokość
48
Nasza cena
75,99 zł
Serie:
Zobacz więcej
Recenzje
4,8/5
6 recenzji
 • 5
  5
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Paweł I. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2021-06-26
  Paleta to gra z pomysłem. Na prawdę potrafi utrzymać uwagę dziecka na dłużej, a to już duży plus. Symbole fajnie wyrysowane, dzieci uczą się wyszukiwać kolory, kształty, cienie i zwierzęta. Nie myślałem, że łączenie w pary potrafi wciągać, ale ta gra ma w sobie to coś. Dziecko przy okazji zabawy uczy się spostrzegawczości. Maluchy bedą potrzebować na początku pomocy, a dorośli przeczytania instrukcji. A potem już z górki.
 • Bozena U. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-06-22
  Bardzo fajnie pomyślana gra edukacyjna dla dzieci. Tarcza i elementy do oznaczania są bardzo solidnie wykonane i jestem przekonana, że bedą służyć nam bardzo długo. Mój 5-latek bardzo angażuje się w rozwiązywanie zadań, duża w tym zasługa fajnie dobranych tematów, takich z życia wziętych. Paletę polecam wszystkim rodzicom, którym zależy na tym by przy okazji dobrej zabawy dziecko nabywało też nowe umiejętności. Tutaj gra w skojarzenia pomaga rozwijać wyobraźnię, a dodatkowo dziecko uczy się też kolorów. W środku, bardzo przydatna przy najmniej na początku instrukcja.
 • Agnieszka H. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-10-26
  Paletę kupiłam dla 3,5 latki, sprawdza się rewelacyjnie, córka lubi się nią bawić mimo iż potrzebuje jeszcze pomocy.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 27. maja, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 27. maja, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 27. maja, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 27. maja, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 27. maja, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 27. maja, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 27. maja, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 27. maja, poniedziałek
0,00 zł
213471
Ładowanie...