Xi

Pakiet: Z muchą na luzie ćwiczymy buzie / Zeszytowy trening mowy / Z muchą świat zwiedzamy i opowiadamy / Wierszyki ćwiczące języki.

Galewska-Kustra Marta, Szwajkowska Elżbieta, Szwajkowski Witold

(okładka miękka, twarda - pakiet)

Znasz ten produkt? Podziel się opinią

Produkty powiązane:

107,70 zł

Niedostępny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

Zawartość pakietu

Pakiet składa się z następujących pozycji:
- Z muchą na luzie ćwiczymy buzie, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci. Uczę się wymawiać.
- Zeszytowy trening mowy, czyli ćwiczenia logopedyczne dla dzieci
- Z muchą świat zwiedzamy i opowiadamy. Uczę się wypowiadać
- Wierszyki ćwiczące języki, czyli rymowanki...

Z muchą na luzie ćwiczymy buzie, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci. Uczę się wymawiać.

Główną bohaterką książeczki jest mucha Fefe. Nie jest to całkiem zwyczajna mucha. Fefe prowadzi samochód, jeździ na nartach, pomaga gasić pożary, jest gwiazdą opery i maratończykiem. Z nią nigdy nie można się nudzić! Każdego dnia przeżywa wesołe przygody, o których chętnie opowiada, jednocześnie zachęcając małych czytelników do ćwiczenia narządów artykulacyjnych.

Książka dr Marty Galewskiej-Kustry skierowana jest przede wszystkim dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wspiera rozwój poprawnej mowy u maluchów i pomaga dzieciom z różnymi zaburzeniami i wadami wymowy. Czytanie książeczki wspólnie z rodzicami zachęca dzieci do ćwiczeń logopedycznych i zamienia naukę we wspaniałą zabawę.

Zeszytowy trening mowy, czyli ćwiczenia logopedyczne dla dzieci

Książka skierowana jest do logopedów, pedagogów, nauczycieli i rodziców. Jej celem jest ćwiczenie głosek, sprawdzanie poprawności rozwoju wymowy dziecka oraz dobra zabawa. Na jej stronach znajdziecie mnóstwo zabawnych, ciekawych ćwiczeń, posegregowanych według wieku dziecka i stopnia trudności. Ćwiczenia odnoszą się do głosek najtrudniejszych w rozwoju mowy (m.in.: k, g, l, ś, ź, ć, dź, s, z, c, dz, sz, ż, cz, dż, r). Stosując się do wskazówek zawartych w książce, rodzice i dzieci łączą wspólną zabawę z pracą nad właściwym rozwojem wymowy najmłodszych. Dzięki lekturze i ćwiczeniom, rodzic będzie w stanie ocenić, czy rozwój przebiega normalnie, czy też dziecko potrzebuje asysty logopedy. Dodatkowe korzyści z książki to ćwiczenie sprawności grafomotorycznej, słuchu fonemowego oraz kształtowanie wyobraźni kreatywnej dzieci.

Z muchą świat zwiedzamy i opowiadamy. Uczę się opowiadać.

Mucha Fefe pomogła setkom dzieci w rozwoju umiejętności mowy – książeczka „Z muchą na luzie ćwiczymy buzię” szybko zdobyła sobie miano bestsellera. Sympatyczna muszka powraca, by wspomóc maluchy w nauce układania opowieści i rozwoju kreatywności!
Spontaniczna wakacyjna podróż Fefe przynosi wiele zabawnych przygód – te zaś są dla maluchów znakomitym punktem wyjścia do tworzenia własnych historii. Zwariowane pomyłki i zwroty akcji w losach Fefe służą do wzajemnego opowiadania i wymyślania kolejnych przygód, podyktowanych fantazją dziecka.
Książka „Z muchą świat zwiedzamy i opowiadamy” jest częścią serii „Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać”, w skład której wchodzą także tytuły „Wierszyki ćwiczące języki”, „Z muchą na luzie ćwiczymy buzię”, „Zeszytowy trening mowy”, „Pucio uczy się mówić” oraz „Pucio mówi pierwsze słowa”. Jej autorką jest dr Marta Galewska-Kustra – doktor nauk humanistycznych, łącząca zawodowo pracę logopedy i pedagoga twórczości u dzieci. Wydanie uzupełniają ilustracje Joanny Kłos, dyplomowanej graficzki i ilustratorki.

Wierszyki ćwiczące języki, czyli rymowanki...

Rymowane wierszyki z wesołymi ilustracjami bawią zarówno dzieci, jak i rodziców. Czytanie pomaga budować relacje rodzinne i stanowi świetny sposób na wspólne spędzanie czasu. Książeczka została przygotowana tak, by w formie zabawy przemycać treści logopedyczne i zachęcać dzieci do ćwiczeń poprawnej wymowy. Rymowanki są dopasowane do małych czytelników i nie przerażają trudnymi do wymówienia łamańcami. Dodatkowy poradnik dla rodziców zawiera rzetelne informacje dotyczące rozwoju aparatu mowy i tego, jak wspierać naukę mówienia u swojego malucha.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 944332
Tytuł Pakiet: Z muchą na luzie ćwiczymy buzie / Zeszytowy trening mowy / Z muchą świat zwiedzamy i opowiadamy / Wierszyki ćwiczące języki.
Autor Galewska-Kustra Marta, Szwajkowska Elżbieta, Szwajkowski Witold
Wydawnictwo Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Okładka Miękka, Twarda
Nasza cena 107,70 zł

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
14 Sierpień, Piątek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
17 Sierpień, Poniedziałek
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
17 Sierpień, Poniedziałek
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
17 Sierpień, Poniedziałek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
11,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
14 Sierpień, Piątek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
14 Sierpień, Piątek
przedpłata
10,99 zł
pobranie
13,99 zł

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Literatura obyczajowa, erotyczna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Ładowanie...