Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Pakiet: Teraz egzamin ósmoklasisty. Repetytorium. Język polski / Matematyka / Język angielski. Szkoła podstawowa

Pakiet : Teraz egzamin ósmoklasistyTeraz egzamin ósmoklasisty. Język polski. Repetytorium. Szkoła podstawowaTeraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium. Szkoła podstawowaTeraz egzamin ósmoklasisty. Język angielski. Repetytorium. Szkoła podstawowaCzytaj więcej

Zawartość pakietu

Pakiet : Teraz egzamin ósmoklasisty

  • Teraz egzamin ósmoklasisty. Język polski. Repetytorium. Szkoła podstawowa

  • Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium. Szkoła podstawowa

  • Teraz egzamin ósmoklasisty. Język angielski. Repetytorium. Szkoła podstawowaTeraz egzamin ósmoklasisty. Język polski. Repetytorium. Szkoła podstawowa

Nowa edycja Repetytorium „Teraz egzamin ósmoklasisty. Język polski” do szkoły podstawowej umożliwia przygotowanie do egzaminu w roku szkolnym 2022–2023, a ponadto utrwalenie wszystkich zagadnień z podstawy programowej poprzez rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych. Zamieszczony w publikacji materiał ułatwia weryfikowanie postępów: porcje wiedzy do powtórki mają zastosowanie w propozycjach zadań typu egzaminacyjnego. Materiały można wykorzystać do pracy na lekcji (podczas realizacji bieżącego materiału oraz powtórek egzaminacyjnych), w domu i na zajęciach dodatkowych.Pozwala uporządkować i sprawnie powtórzyć wymagane na egzaminie treści przedmiotowe dzięki pigułkom wiedzy z nauki o literaturze i języku.Systematyzuje wiedzę o utworach pod kątem egzaminu dzięki funkcjonalnym opracowaniom wszystkich lektur obowiązkowych (zawiera streszczenia lektur, charakterystyki postaci oraz omówienie najważniejszych motywów literackich).Ułatwia kształcenie umiejętności analizy i interpretacji tekstów literackich poprzez samouczki.Przygotowuje do analizy tekstów ikonicznych w kontekście lektur.Rozwija umiejętności retoryczne dzięki praktycznym informacjom o środkach retorycznych oraz zadaniom.Skutecznie przygotowuje do tworzenia różnych form wypowiedzi pisemnych za pomocą szczegółowych instrukcji pisania wypracowań wraz z przykładami ich realizacji oraz ćwiczeń krok po kroku.Przybliża strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych poprzez praktyczne wskazówki do zestawów poleceń po każdej pigułce wiedzy.Umożliwia sprawne wyszukanie teorii dzięki systemowi odsyłaczy zamieszczonych obok zadań egzaminacyjnych.

Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium. Szkoła podstawowa

Repetytorium Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka pomoże uczniowi skutecznie przygotować się do egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2021/22, a ponadto utrwalić wszystkie zagadnienia z podstawy programowej przewidziane do realizacji przed egzaminem. Repetytorium zostało zweryfikowane po pierwszych egzaminach ósmoklasisty i wzbogacone o zadania, które wystąpiły na egzaminie w roku 2020.Zawiera praktyczne informacje o egzaminie z matematyki, m.in. ile trwa, co można i czego nie wolno zabrać ze sobą na egzamin, ilu i jakich zadań można się spodziewać.Ułatwia przypomnienie i uporządkowanie niezbędnej wiedzy teoretycznej dzięki małym porcjom informacji teoretycznych, ujętych często w tabele, schematy, które ułatwiają zapamiętywanie.Umożliwia wyćwiczenie kluczowych umiejętności dzięki wielu rozwiązanym przykładom i odpowiadającym im ćwiczeniom do samodzielnego wykonania.Zapewnia intensywny trening zadaniowy dzięki bogatemu i różnorodnemu zbiorowi zadań egzaminacyjnych otwartych i zamkniętych.Zawiera zadania zaprezentowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, dzięki czemu zwraca uwagę na najbardziej reprezentatywne przykładowe zadania egzaminacyjne.Pozwala samodzielnie przeprowadzić próbny egzamin dzięki przykładowemu arkuszowi egzaminacyjnemu podsumowującemu całość powtórzenia.Umożliwia systematyczną pracę w domu lub w szkole przejrzysta struktura publikacji pozwala rozłożyć przygotowania na etapy.Zawiera przydatne informacje matematyczne w formie plakatowej, które zwracają uwagę na wybrane reguły i prawidłowości matematyczne.Zawiera odpowiedzi i rozwiązania (pod kodami QR) do wszystkich zadań, które pozwalają samodzielnie zweryfikować swoje rozwiązania i ocenić stopień własnego przygotowania do egzaminu.

Teraz egzamin ósmoklasisty. Język angielski. Repetytorium. Szkoła podstawowa

Nowa edycja Repetytorium Teraz egzamin ósmoklasisty. Język angielski do szkoły podstawowej umożliwia przygotowanie do egzaminu w roku szkolnym 20212022, a ponadto utrwalenie wszystkich zagadnień z podstawy programowej poprzez rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych. Materiały można wykorzystać do pracy na lekcji, w domu i na zajęciach dodatkowych.Pozwala uporządkować i sprawnie powtórzyć znajomość leksyki i struktur gramatycznych wymaganych na egzaminie, oraz tych wynikających z podstawy programowej.Skutecznie przygotowuje do rozwiazywania zadań egzaminacyjnych, poprzez dużą liczbę zadań: otwartych i zamkniętych; w nowym wydaniu zadania egzaminacyjne także w części powtórkowej.Przybliża strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych poprzez praktyczne wskazówki do każdego typu zadania oraz do każdej z pięciu części egzaminu w nowym wydaniu w przyjaznej dla uczniów formie sketchnotek.Skutecznie przygotowuje do tworzenia wypowiedzi pisemnych za pomocą modelowych wypowiedzi wraz z komentarzem w nowym wydaniu także e-mail formalny.Dzięki próbnemu arkuszowi egzaminacyjnemu z instrukcją, modelowym nagraniem i kartą odpowiedzi umożliwia sprawdzenie się w sytuacji egzaminacyjnej w warunkach bezstresowych w nowym wydaniu 2 zupełnie nowe arkusze.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
942574
Tytuł
Pakiet: Teraz egzamin ósmoklasisty. Repetytorium. Język polski / Matematyka / Język angielski. Szkoła podstawowa
Producent
Klasa
8, 8, 8
Rodzaj
kompendium, repetytorium, opracowanie, kompendium, repetytorium, opracowanie, kompendium, repetytorium, opracowanie
Okładka
okładka miękka, miękka - pakiet
Cena detaliczna
104,70 zł
Nasza cena
103,87 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. lutego, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. lutego, piątek
0,00 zł

Produkty od autora:


942574
Ładowanie...