Pakiet: Ten dzień / Kolejne 365 dni.

Lipińska Blanka

Miękka

{Pakiet}

Produkty powiązane:

Opis

Pakiet składa się z następujących pozycji: - Ten dzień. Kontynuacja bestsellera 365 dni - Kolejne 365 dni. Kontynuacja Bestsellerów "365 dni" i "Ten dzień". Zawartość pakietu:

Ten dzień. Kontynuacja bestsellera 365 dni.

Po kasowym sukcesie “365 dni” Blanka Lipińska powraca z kolejnączęścią sagi o Laurze i Massimo. Po ślubie Laura Biel wiedzie z pozoruprzyjemne, bajkowe życie u boku ukochanego mężczyzny. Ma wszystko,czego zapragnie i otoczona luksusem spodziewa się dziecka. Jednakbycie żoną mafiosa jest dalekie od sielanki. To życie na krawędzi,ciągły niepokój o losy ukochanego, życiowe zawirowania i niepewnośćjutra. Bohaterka musi stawić czoła śmiertelnemu niebezpieczeństwu iwalczyć o swoje szczęście. Targają nią wielkie uczucia i rozterki. Czypodoła wyzwaniom, jakie rzucił jej los?“Ten dzień” to zgrabne połączenie “50 twarzy Greya” i “OjcaChrzestnego”. Historia wciąga od pierwszego rozdziału i kipi emocjami.Wypieki na twarzy gwarantowane!

Kolejne 365 dni. Kontynuacja Bestsellerów "365 dni" i "Ten dzień".

Blanka Lipńska nie pozwala swoim fanom o sobie zapomnieć. Kolejna odsłona fenomenalnej serii „365 dni” to kolejna dawka emocji i fala namiętności.

Przed nami kolejny ciężki rok z życia głównych bohaterów. Laura i Massimo przeżyli już swoje i nie było łatwo. Jednak teraz wiadomość o ciąży Laury jeszcze bardziej ich ze sobą zespala. Nagle ona zostaje postrzelona i zaczyna się walka o życie – zarówno jej, jak ich nienarodzonego dziecka. Massimo przyzwyczajony do podejmowania trudnych decyzji, staje przed decyzja niemożliwą. Czy uratować ukochaną, czy też wybrać życie upragnionego dziecka?

Jeżeli jeszcze nie czytałeś poprzednich książek z serii, warto nadrobić zaległości. Ponad 500 000 sprzedanych egzemplarzy pokazuje, że ta historia na prawdę wciąga. To romantyczne historie, pełne niesamowitych zwrotów akcji, doprawione pikanymi scenami, które nadają całości unikalny styl.

Powieści Blanki Lipińskiej porównywane są do światowego bestsellera „50 twarzy Greya” więc jeżeli lubisz takie klimaty ta książka jest dla Ciebie.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 901259
Tytuł Pakiet: Ten dzień / Kolejne 365 dni.
Autor Lipińska Blanka
Wydawnictwo Agora , Edipresse Książki
Okładka Miękka
Cena okładkowa 79,89 zł
Nasza cena 45,82 zł

Recenzje

0 / 6
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Dodaj recenzję:

oceń produkt:


Dostawa

czas dostawy przedpłata za pobraniem
27 Sierpień, Wtorek 0,00 zł Niedostępne
29 Sierpień, Czwartek 5,99 zł Niedostępne
27 Sierpień, Wtorek 7,99 zł Niedostępne
27 Sierpień, Wtorek 8,99 zł 11,99 zł
26 Sierpień, Poniedziałek 8,99 zł Niedostępne
26 Sierpień, Poniedziałek 10,99 zł 13,99 zł

Płatność:

płatność za pobraniem

przelew bankowy

płatność on-line

Produkty od Autora:

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

Ładowanie...