Xi
 » Książki  » Nauki społeczne i humanistyczne

Produkty powiązane:

Zawartość pakietu

20-minutówki logopedyczne. Szereg syczący

20-MINUTÓWKI LOGOPEDYCZNE to propozycja 10 gotowych zajęć dla logopedów i rodziców pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz szkolnym.Zawierają szereg ćwiczeń niezbędnych do pracy nad prawidłową wymową dziecka.Na każde dwudziestominutowe zajęcia składają się ćwiczenia:sekwencji słuchowych,motoryki małej,oddechowe,spostrzegania wzrokowego,pamięci,artykulacyjne.20-MINUTÓWKI LOGOPEDYCZNE są doskonałą pomocą zarówno dla dzieci rozwijających się prawidłowo, jak i dla tych, u których stwierdza się nieprawidłowości rozwojowe na rożnych płaszczyznach. Zawarte w nich ćwiczenia sprawdzą się nie tylko w terapii indywidualnej, lecz także w pracy grupowej.W zestawie znajduje się też 100 naklejek motywacyjnych, którymi można nagradzać pracę dziecka.

20-minutówki Logopedyczne. Szereg szumiący

20-MINUTÓWKI LOGOPEDYCZNE to propozycja 10 gotowych zajęć dla logopedów i rodziców pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz szkolnym.Zawierają szereg ćwiczeń niezbędnych do pracy nad prawidłową wymową dziecka.Na każde dwudziestominutowe zajęcia składają się ćwiczenia:-sekwencji słuchowych,-motoryki małej,-oddechowe,-spostrzegania wzrokowego,-pamięci,-artykulacyjne.20-MINUTÓWKI LOGOPEDYCZNE są doskonałą pomocą zarówno dla dzieci rozwijających się prawidłowo, jak i dla tych, u których stwierdza się nieprawidłowości rozwojowe na rożnych płaszczyznach. Zawarte w nich ćwiczenia sprawdzą się nie tylko w terapii indywidualnej, lecz także w pracy grupowej.W zestawie znajduje się też 100 naklejek motywacyjnych, którymi można nagradzać pracę dziecka.

20-minutówki logopedyczne. Szereg ciszący

20-minutówki logopedyczne. Zestaw 3. Szeregciszący to propozycja 10 gotowych zajęć dlalogopedów i rodziców pracujących z dziećmi w wiekuprzedszkolnym oraz szkolnym.Zawierają szereg ćwiczeń niezbędnych do pracy nad prawidłową wymowądziecka.Na każde dwudziestominutowe zajęcia składają się ćwiczenia:sekwencji słuchowych,motoryki małej,oddechowe,spostrzegania wzrokowego,pamięci,artykulacyjne.20-minutówki logopedyczne są doskonałą pomocązarówno dla dzieci rozwijających się prawidłowo, jak idla tych, u których stwierdza się nieprawidłowości rozwojowe narożnych płaszczyznach. Zawarte w nich ćwiczenia sprawdzą się nie tylko wterapii indywidualnej, lecz także w pracygrupowej.W zestawie znajduje się też 100 naklejek motywacyjnych,którymi można nagradzać pracę dziecka.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Dostawa

3345763
Ładowanie...