Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Pakiet: Pucio u lekarza / Pucio rośnie zdrowo / Pucio robi porządek. Uczę się z Puciem

Zawartość pakietu

Pucio u lekarza. Uczę się z Puciem

Pucio u lekarza. Uczę się z Puciem to kolejne przygody małego bohatera, dzięki któremu dzieci poznają otoczenie i uczą się wielu przydatnych umiejętności. Tym razem chłopiec jest chory, więc musi pójść do lekarza. Na razie ma gorączkę oraz bardzo boli go głowa. W takiej sytuacji zupełnie nie ma ochoty na śniadanie i brakuje mu siły, by bawić się innymi dziećmi. To jednak dopiero początek niezwykłej przygody. Doktor Ania daje Puciowi ciekawe zadanie. Musi uspokoić smoka, przestraszonego badaniem! W ten sposób mały bohater dowiaduje się wielu rzeczy o badaniach, lekarstwach oraz zdrowiu.Dzięki tej wspaniałej książce możesz przyzwyczaić dziecko do wizyty u lekarza. Dzieci czasami odczuwają prawdziwy lęk przed badaniami, dlatego warto przy pomocy prostej opowieści rozwiać wiele wątpliwości małych pacjentów. Odkrywają w ten sposób, że tak naprawdę nie ma się czego bać, a badanie lekarskie jest po prostu potrzebne. Autorki wyjaśniają, po co należy zażywać leki, co wskazuje na chorobę i jak dokładnie wygląda sprzęt lekarski. Pucio u lekarza. Uczę się z Puciem to świetna propozycja dla wszystkich rodziców!Przygody Pucia rewelacyjnie ułatwiają dziecku zrozumienie przebiegu wizyty lekarskiej. Dzięki tej opowieści dzieci chętnie zadają pytania, na które odpowiadają rodzice. W ten sposób łagodnie i spokojnie możesz wyjaśnić małemu pacjentowi wszystkie podstawowe rzeczy związane z leczeniem. Kolorowe ilustracje wypełnione różnymi przedmiotami pobudzają ciekawość oraz bardzo dobrze zachęcają dziecko do rozmowy. Prosty tekst nie sprawia problemów małym czytelnikom, więc mogą samodzielnie spróbować przeczytać tę książkę. Ponadto przygody z Puciem jak zawsze są doskonałą okazją, by odkryć nowe słowa i nauczyć się, na czym polegają różne czynności. To świetny sposób na naukę!Dr Marta Galewska-Kustra specjalizuje się w logopedii i pedagogice dziecięcej. To doświadczona badaczka rozwoju kreatywności dziecięcej oraz wad artykulacyjnych, związana od lat z Akademią Pedagogiki Specjalnej. Jest znaną autorką książek dla dzieci, uczących poprawnej wymowy oraz poszerzających zasób słów dziecka.Joanna Kłos to znana ilustratorka, która studiowała grafikę na ASP w Krakowie. Specjalizuje się w wykonywaniu plakatów i ilustrowaniu książek dla dzieci. Ta doświadczona graficzka razem z siostrą prowadzi również pracownię lalek. Dr Marta Galewska-Kustra oraz Joanna Kłos od lat przygotowują zachwycające przygody Pucia, dzięki którym dziecko poznaje świat.

Pucio rośnie zdrowo. Uczę się z Puciem

Rośnij zdrowo z Puciem!Pucio jest zawsze chętny do zabawy! Poćwicz razem z nim: pomachaj rękami, pokiwaj głową i potup wesoło! A potem pomóż mu wybrać ubranie - jakie będzie najlepsze zimą, a jakie latem?Pucio uwielbia również jeździć na torze rowerowym. Wkłada wtedy swoje odjazdowe ochraniacze i zaraz, zaraz, czy czegoś tu nie brakuje? Podpowiesz mu, o czym zapomniał? Co za pech, nie ma też bidonu! Teraz trzeba kupić coś do picia. Zrób z Puciem zdrowe zakupy na straganie.To był fantastyczny, choć męczący dzień. Po zabawie trzeba umyć ręce, zjeść pyszną kolację i odpocząć. Ty też odpocznij - jutro znowu pomożesz Puciowi rosnąć zdrowo!Celem tej interaktywnej książki jest wyrabianie zdrowych nawyków u dzieci..

Pucio robi porządek. Uczę się z Puciem

W pokoju Pucia i Misi panuje niezły bałagan! Bez pomocy taty chyba nie uda się z nim rozprawić! Tylko jak znaleźć chęci do sprzątania, jeśli przy okazji znajduje się dawno zagubione zabawki, którymi natychmiast trzeba się pobawić? Absolutnie nie można tego odkładać na późniejAle kiedy w skrzynce na narzędzia nie ma bardzo potrzebnego klucza, wszystko staje się jasne: porządek w warsztacie to podstawa, czas go wreszcie przywrócić!Ta część przygód Pucia w zabawny sposób pokazuje, że sprzątanie ma sens, i inspiruje maluchy do utrzymywania porządku.Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra - mama, logopedka i pedagożka dziecięca, pedagożka twórczości, pisarka. Zajmuje się rozwijaniem kreatywności oraz terapią opóźnionego rozwoju mowy i wad artykulacyjnych u dzieci. Wieloletnia pracowniczka naukowa Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać. Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyktują jej mucha Fefe i Pucio.Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić pracę na etacie i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3430556
Tytuł
Pakiet: Pucio u lekarza / Pucio rośnie zdrowo / Pucio robi porządek. Uczę się z Puciem
Okładka
okładka twarda, twarda - pakiet
Nasza cena
62,67 zł
Serie:
Zobacz więcej

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 4. marca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 4. marca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 4. marca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 4. marca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 4. marca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 4. marca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 5. marca, wtorek
0,00 zł

O Autorze


3430556
Ładowanie...