Xi

Pakiet: Listy zza grobu/ Głosy z zaświatów/ Szepty spoza nicości / Obrazy z przeszłości. Seweryn Zaorski. Tom 1-4

"Pakiet: Listy zza grobu/Głosy z zaświatów/Szepty spoza nicości/Obrazy z przeszłości. Seweryn Zaorski. Tom 1-4" Remigiusza Mroza to zbiór słynnych kryminałów z patomorfologiem Sewerynem Zaorskim, które zdobyły ogromną popularność w całej Polsce i stały się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych dzieł znanego pisarza. Teraz możesz zdobyć wydanie, zbierające w jednym miejscu śledztwa bohatera. To pełCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Filia
 • Serie: Seweryn Zaorski
 • Data premiery: 2022-06-15
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 1840
 • Wymiary: 221 x 144

"Pakiet: Listy zza grobu/Głosy z zaświatów/Szepty spoza nicości/Obrazy z przeszłości. Seweryn Zaorski. Tom 1-4" Remigiusza Mroza to zbiór słynnych kryminałów z patomorfologiem Sewerynem Zaorskim, które zdobyły ogromną popularność w całej Polsce i stały się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych dzieł znanego pisarza. Teraz możesz zdobyć wydanie, zbierające w jednym miejscu śledztwa bohatera. To pełne tajemnic małych miasteczek opowieści, które nie tylko trzymają w napięciu, ale także nawiązują do ważnych tematów społecznych.

Seweryn Zaorski to patomorfolog, który ma dość wielkiego miasta. Zamierza rozpocząć nowy etap życia, a w związku z tym chce przeprowadzić się do małej miejscowości z rodzinnych stron. Kupuje więc stary dom, należący kiedyś do jego dawnej miłości, a następnie zaczyna remont, przy okazji jednak odkrywając niepokojące tajemnice tego miejsca.

"Pakiet: Listy zza grobu/Głosy z zaświatów/Szepty spoza nicości/Obrazy z przeszłości. Seweryn Zaorski. Tom 1-4" - o czym jest książka?

Seweryn Zaorski rozpoczyna odbudowę starego domu z małej miejscowości, w którym niebawem chce zamieszkać. Przypadkowo trafia na tajną skrytkę, a w środku znajduje dziwne materiały, dotyczące pewnych wydarzeń z przeszłości. Ponadto bohater poznaje Kaję Burzyńską, podobno od 20 lat każdego roku otrzymującą listy z zaświatów od zmarłego ojca. Jednak to nie wszystkie niepokojące fakty związane z okolicą. W listach kobieta znajduje ukryte podteksty, przez które ciągle czuje strach. Wkrótce okazuje się, że miasteczko skrywa pewną tajemnicę. Czy bohaterowie odkryją rozwiązanie zagadki?

"Pakiet: Listy zza grobu/Głosy z zaświatów/Szepty spoza nicości/Obrazy z przeszłości. Seweryn Zaorski. Tom 1-4" - opinie

Remigiusz Mróz jak zawsze prezentuje emocjonującą opowieść, pełną trzymającej w napięciu akcji i niesamowitych tajemnic. "Pakiet: Listy zza grobu/Głosy z zaświatów/Szepty spoza nicości/Obrazy z przeszłości. Seweryn Zaorski. Tom 1-4" to świetna propozycja dla wszystkich fanów pisarza, którzy mają teraz dostęp do bardzo praktycznego wydania zbiorczego przygód Seweryna Zaorskiego. Te utwory odbiegają nieco od typowych dzieł autora. Bohaterowie próbują rozwiązać niepokojące i niezwykle tajemnicze sprawy, które mają w sobie coś nie tylko mrocznego, ale wręcz nadnaturalnego. To literatura pełna zaskakujących zagadek oraz wyrazistych bohaterów, łatwo zapadających w pamięć!

Remigiusz Mróz to obecnie chyba najbardziej znany polski pisarz. Jego twórczość ma już ogromną grupę fanów, a autor regularnie dostarcza czytelnikom nowe utwory. Niezwykle bogata lista kryminałów i thrillerów tego twórcy poszerza się bardzo szybko. Obecnie jest już na niej kilkadziesiąt powieści, z których wiele było ogromnym sukcesem wydawniczym, a niektóre zostały zekranizowane.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3257769
Tytuł
Pakiet: Listy zza grobu/ Głosy z zaświatów/ Szepty spoza nicości / Obrazy z przeszłości. Seweryn Zaorski. Tom 1-4
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
1840
Data premiery
2022-06-15
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
221 x 144
Okładka
miękka
Waga Produktu [kg]
1.95
Długość
135
Głębokość
205
Wysokość
138
Nasza cena
99,29 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Pakiet: Listy zza grobu/ Głosy z zaświatów/ Szepty spoza nicości / Obrazy z przeszłości. Seweryn Zaorski. Tom 1-4 ” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. lipca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. lipca, wtorek
0,00 zł

O Autorze


3257769
Ładowanie...