Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Pakiet: Kocham Czytać. Seria logopedyczna. Zeszyty 1-48

Pakiet składa się z następujących pozycji: Kocham czytać. Pakiet 18 zeszytów (1-18) niebieski Kocham czytać. Pakiet 12 zeszytów (19-30) zielony Kocham czytać. Pakiet 18 zeszytów (31-48) czerwonyCzytaj więcej

Zawartość pakietu

Pakiet składa się z następujących pozycji:

  • Kocham czytać. Pakiet 18 zeszytów (1-18) niebieski

  • Kocham czytać. Pakiet 12 zeszytów (19-30) zielony

  • Kocham czytać. Pakiet 18 zeszytów (31-48) czerwony

Podróże Jagody i Janka. Kocham Czytać. Seria logopedyczna. Pakiet 12 zeszytów

12 zeszytów - doskonały sposób na ćwiczenie umiejętności czytania ze zrozumieniem i nabywanie nawyku samodzielnego uczenia się. Czytanie tekstów zawierających terminy geograficzne i historyczne jest pierwszym krokiem do przyswojenia treści z podręczników szkolnych i uczenia się języków obcych.Dołączona do zestawu gratis gra planszowa Wycieczka do Włoch to świetny sposób na uczenie się reguł społecznych i sztuki fair play.

Kocham Czytać. Seria logopedyczna. Pakiet 18 zeszytów

Seria logopedyczna:– do wczesnej nauki czytania dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz starszych – zagrożonych dysleksją, z wadami wymowy– pakiet 18 zeszytów pozwala dziecku:poznać wszystkie litery polskiego alfabetu,wcześnie rozpocząć naukę czytania,zwiększać zasób słownictwa,opanować sztukę czytania ze zrozumieniem,uczyć się języków obcych,nauczyć się w przyszłości pisowni trudnych wyrazów.

Jagoda i Janek podróżują po Polsce. Kocham Czytać. Seria logopedyczna. Pakiet 18 zeszytów

Seria logopedyczna: Kocham czytać. Jagoda i Janek podróżują po Polsce:- do wczesnej nauki czytania dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz starszych zagrożonych dysleksją- do nauki czytania dla dzieci dwujęzycznych- do nauki o Polsce w szkołach polonijnych- 18 zeszytów - opowiadań o polskich miastach, ważnych historycznie miejscach, interesujących przrodniczo zakątkach naszej ojczyzny, regionalnych potraw i tradycjach- zachęta do podejmowania ciekawych tematów rozmów, samodzielnego stawiania pytań przez dzieci i wspólnego poszukiwania odpowiedzi- czytanie i nauka poprzez wspaniałą twórczą zabawęDołączona do zestawu dwustronna mapa Polski w duzym formacie pomaga dziecku w poznawaniu ojczystego kraju. Jej czytanie jest pierwszą praktyczą lekcją geografii.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
819638
Tytuł
Pakiet: Kocham Czytać. Seria logopedyczna. Zeszyty 1-48
Producent
Okładka
okładka pudełko, pudełko - pakiet
Cena detaliczna
493,00 zł
Nasza cena
447,35 zł
Zobacz więcej

Dostawa i płatność

Kurier DPD
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 1. marca, piątek
0,00 zł

O Autorze


819638
Ładowanie...