Xi
Ponad 100 000 dostępnych
książek i gier planszowych
Najlepsze ceny
i liczne promocje
Tania, szybka
i bezpieczna wysyłka
14 dni na zwrot
produktu

Pakiet - Joanna Chyłka: Kasacja. Tom 1/Zaginięcie. Tom 2/Rewizja. Tom 3/Immunitet. Tom 4/Inwigilacja. Tom 5/Oskarżenie. Tom 6/Testament. Tom 7/Kontratyp. Tom 8/Umorzenie. Tom 9/Wyrok. Tom 10/Ekstradycja. Tom 11/Precedens. Tom 12

Mróz Remigiusz

(okładka miękka - pakiet)

Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł!
Wydawnictwo: We need YA
-33%

462,80 zł

311,35 zł

oszczędzasz 151,45 zł (33%)

Dostępność 24 godziny
InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
Kurier 11,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Paczka w Ruchu 6,99 zł

Opis

Zawartość pakietu

Pakiet składa się z następujących pozycji: - Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1 - Zaginięcie. Tom 2 - Rewizja. Joanna Chyłka. Tom 3. - Immunitet. Cykl z Joanna Chyłka. Tom 4. - Inwigilacja. Joanna Chyłka. Tom 5 - Oskarżenie. Joanna Chyłka. Tom 6 - Testament. Joanna Chyłka. Tom 7. - Kontratyp. Cykl z Joanna Chyłka. Tom 8. - Umorzenie. Joanna Chyłka. Tom 9 - Wyrok. Joanna Chyłka. Tom 10. - Ekstradycja. Joanna Chyłka. Tom 11 - Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12

Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1

Świat wokół nas nigdy nie jest czarno-biały. To, co przyjmujemy jako oczywiste, nie zawsze jest prawdziwe, a to, co wydaje się straszne, może nagle ukazać się w korzystnym świetle. W prestiżowej kancelarii Żelazny&McVay pojawia się syn biznesmena, oskarżony o podwójne morderstwo z premedytacją. Do jego obrony wyznaczeni zostają: bezkompromisowa pani mecenas dla której cel uświęca środki, a wygrane batalie sądowe są absolutnym priorytetem i młody aplikant, dopiero rozpoczynający swoją prawniczą karierę. Wina jest ewidentna. Mężczyzna spędził 10 dni w mieszkaniu z rozkładającymi się ciałami swoich ofiar. Jednak bajecznie bogaty klient nie przejmuje się ciążącymi nad nim zarzutami, a cała sytuacja wręcz zdaje się go bawić. Czy prawnicy dadzą się wciągnąć w grę prowadzoną przez psychopatę? Ile jest warte czyste sumienie i etyka prawnicza?

Zaginięcie. Joanna Chyłka. Tom 2

Z domu letniskowego bogatego małżeństwa znika trzyletnia córeczka. Nie ma żadnych śladów włamania, drzwi pozostały zamknięte, a alarm w noc zaginięcia nie włączył się nawet na moment. Śledczy nie mogąc znaleźć śladów jednoznacznie wskazujących na porwanie, zakładają, że dziewczynka prawdopodobnie nie żyje. Gdy prokuratura obarcza zarzutami rodziców, ci zwracają się o pomoc do adwokat Joanny Chyłki. Ta podejmuje się sprawy, wraz ze swoim asystentem Kordianem Oryńskim. Proces jest poszlakowy i z powodu braku jakichkolwiek potencjalnych sprawców wydaje się, że wina leży po stronie oskarżonych. Prawniczka wnikliwie przyjrzy się sprawie zaginięcia trzylatki. Zrobi wszystko, żeby wygrać proces i będzie dążyła do odkrycia szczegółów, które umknęły policji. Będzie musiała zrozumieć, że prawda wcale nie musi być tak oczywista. „Zaginięcie” to drugi tom bestsellerowej serii o Joannie Chyłce autorstwa Remigiusza Mroza.

Rewizja. Joanna Chyłka. Tom 3

Trzecia część bestsellerowej serii o prawniczce Joannie Chyłce, kontynuacja powieści „Kasacja” i „Zaginięcie”. Chyłka zaprzepaściła całą swoją karierę i obecnie pracuje jako doradca prawny w supermarkecie. Nieoczekiwanie zgłasza się do niej mężczyzna, robotnik z Ursynowa romskiego pochodzenia. Jego żona i córka zostały brutalnie zgwałcone i zamordowane. Gdy zgłosił się do firmy ubezpieczeniowej, aby odebrać opiewającą na milionową kwotę sumę, spotkał się z odmową agenta. Okazało się, że został oskarżony o morderstwo własnej rodziny. Prawniczka zgadza się reprezentować pogrążonego w żałobie człowieka. W sądzie będzie musiała się zmierzyć z byłym współpracownikiem, Konradem Oryńskim z kancelarii Żelazny&McVay, broniącej ubezpieczyciela.

Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4

Joanna Chyłka zmaga się z chorobą alkoholową i problemami z przeszłości. Nieświadomy jej stanu znajomy ze studiów nieoczekiwanie zwraca się do niej o pomoc, pamiętając jak skuteczna jeszcze do niedawna była na salach sądowych. Człowiek ten nie jest byle kim – to najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego. Mężczyzna został oskarżony o zamordowanie człowieka pochodzącego z innego miasta, którego nigdy w życiu nie widział na oczy. Mimo że obu nic nie łączyło prokuratura pozostała bezwzględna wobec młodego sędziego, stawiając mu zarzuty i wnioskując o uchylenie immunitetu. O co w tym wszystkim chodzi? Czy to polityczna zagrywka, czy spisek na najwyższych szczeblach władzy? A może sędzia w rzeczywistości jet winny? Chyłka podejmuje się jego obrony, wkraczając do mrocznego świata poza granicami prawa i porządku.

Inwigilacja. Joanna Chyłka. Tom 5

Państwo Lipczyńscy kilkanaście lat temu pojechali na wakacje do Egiptu wraz z synem Przemkiem. Tam ich pierworodny zaginął i nigdy nie udało im się go odnaleźć. Gdy nieoczekiwanie pewnego dnia trafili na niego na jednym z warszawskich osiedli, ogarnęło ich ogromne zdumienie. Prawdziwego szoku doznali jednak, gdy odnaleziony przedstawił się jako Fahad Al-Jassam i poinformował, że jest wyznawcą islamu, a z zaginionym nic go nie łączy. Młody człowiek ma jednak własny problem. Od czasu przyjazdu do Polski znajduje się na celowniku służb specjalnych, jako człowiek podejrzewany o przygotowywanie zamachu terrorystycznego. Gdy w jego stronę padają zarzuty, zwraca się o pomoc do doświadczonej adwokat Joanny Chyłki, która kiedyś zasłynęła z głośnej obrony pewnego Roma. Ta niechętnie podejmuje się obrony Fahada. Kobieta nie tylko nie przepada za obcymi, ale też nie ma całkowitej pewności czy zarzuty stawiane chłopakowi są faktycznie bezpodstawne.

Oskarżenie. Joanna Chyłka. Tom 6

Pewnego dnia mecenas Joanna Chyłka otrzymuje list od żony byłego działacza „Solidarności”, który cztery lata temu został skazany za serię brutalnych morderstw dokonanych pod Warszawą. Mimo że ciążące na nim dowody były niepodważalne, kobieta w swojej wiadomości przekonuje, iż odkryła dowody na jego niewinność. Prawniczka w zupełności przekonana co do winy skazańca z początku uznaje, że sprawą nie warto się zajmować. Radykalnie zmienia zdanie, gdy autorka listu umiera, a jej materiał DNA zostaje odnaleziony w innym miejscu przestępstwa. Nie wiedzieć czemu odkrywa też, że w całą sprawę może być wplątany jej aplikant Kordian Oryński.

Testament. Joanna Chyłka. Tom 7

Młody warszawski ginekolog otrzymuje w spadku pokaźny majątek od jednej ze swoich pacjentek. Sprawa od samego początku wydaje się dziwna, ponieważ kobieta jest mu niemal nieznana – w gabinecie przyjął ją tylko raz. W skład spadku wchodzi stara, zapuszczona nieruchomość, która lata temu wpadła w ręce zmarłej poprzez reprywatyzację. Gdy mężczyzna jedzie obejrzeć swoją nową własność, przeżywa szok. W budynku odnajduje zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu. Tym samym ściąga na siebie zainteresowanie policji i wymiaru sprawiedliwości. Lekarz postanawia poprosić o pomoc jedną ze swoich byłych pacjentek, znaną adwokat Joannę Chyłkę. Ta przez długi czas waha się z decyzją, ponieważ jest już zajęta inną sprawą. Gdy jednak okazuje się, że młody ginekolog może pomóc wyciągnąć z więzienia jej klienta, prawniczka natychmiast przystaje na jego prośbę. Oboje nie zdają sobie nawet sprawy, jakie tajemnice skrywała przed światem zmarła pacjentka.

Kontratyp. Joanna Chyłka. Tom 8

Troje polskich himalaistów ginie w drodze a Annapurnę – jeden z najniebezpieczniejszych ośmiotysięczników świata. Ratownicy odnajdują na miejscu porzucone poskręcane liny, jednak nigdzie nie mogą dopatrzyć się ciał. Po kilku tygodniach jedna z uczestniczek wyprawy niespodziewanie pojawia się na granicy Nepalu z Tybetem. Natychmiast zostaje zatrzymana i przewieziona do Polski. W ojczyźnie będzie odpowiadała za zabójstwo, ponieważ aby przeżyć w górach musiała doprowadzić do śmierci swoich towarzyszy. Obrony himalaistki podejmuje się znana prawniczka Joanna Chyłka. Warszawska adwokat spróbuje dowiedzieć się, co tak naprawdę wydarzyło się w drodze na Annapurnę oraz skąd śledczy mają dowody wskazujące na winę kobiety. W międzyczasie będzie musiała też zmierzyć się z własnymi problemami. Zaczęła bowiem dostawać pogróżki od człowieka, który twierdzi, że to od zaatakował ją kiedyś kwasem.

Umorzenie. Joanna Chyłka. Tom 9

Dziewiąty tom serii thrillerów prawniczych z adwokat Joanną Chyłką. Skalscy są małżeństwem niemal idealnym. Kochający mąż, oddana żona i dwójka dzieci, która dla pracy jest całym światem. Wydaje się, że ich szczęścia nic nie może zakłócić. Lecz, gdy pewnej nocy sąsiedzi przejęci krzykami z ich domu wzywają policję, ci odnajdują na miejscu brutalnie zamordowaną matkę z dziećmi. Jedyny trop prowadzi do męża, mimo że ten nigdy wcześniej nie podniósł ręki na bliskich. Ten jednak z miejsca przyznaje się do winy. Nikt nie wie, co sprawiło, że z idealnej głowy rodziny zmienił się w brutalną bestię. Obrony Skalskiego podejmuje się Joanna Chyłka. Ma świadomość, że ze względu na bardzo zły stan zdrowia, ta sprawa może być jej ostatnią. Sprawa wydawałaby się z góry przesądzona, jednak oskarżony ma żelazne alibi. Problem w tym, że zdaniem jego samego zostało ono sfabrykowane.

Wyrok. Joanna Chyłka. Tom 10

10 już tom bestsellerowego cyklu o Joannie Chyłce. Młody mecenas Oryński zdaje egzamin adwokacki i ma zastąpić Chyłkę w kancelarii Żelazny & McVay. Jego pierwsza sprawa to obrona pewnego chłopaka w Poznaniu. Nie wie jeszcze, że ten przypadek będzie miał wpływ na przyszłość całej jego kariery zawodowej. Nie ma jednak żadnego wyboru - Piotr Langer jest nieugięty. Co łączy Langera z chłopakiem z Poznania? Dlaczego tak ważna jest dla niego ta sprawa? Na nastolatku ciąży zarzut krwawego zabójstwa dwóch szkolnych kolegów. Szczegóły zbrodni są jednak łudząco podobne do działania seryjnego mordercy znanego jako Sadysta z Mokotowa. Oskarżony chłopak znajduje się w ciężkiej sytuacji - nie ma alibi, plącze się w zeznaniach, a wszystkie dowody wskazują na niego. Nawet Chyłka uważa, że ta sprawa jest nie do wygrania.

Ekstradycja. Joanna Chyłka. Tom 11

Kolejny tom kultowej serii Remigiusza Mroza. Po Joannie Chyłce, która uciekła z kraju, zaginął wszelki ślad. Ciąży na niej Europejski Nakaz Aresztowania, jednak służby są bezradne. Nie nawiązała kontaktu z nikim w Polsce. Nawet Kordian stracił wiarę, że Chyłce uda się nawiązać z nim kontakt. W międzyczasie Oryński dostaje nową sprawę. Chodzi o mężczyznę, który po półtora roku wyszedł ze śpiączki. Jest Ukraincem oskarżonym o zabójstwo trzech osób w restauracji na Powiślu. Oryński ma teraz szansę rozwiązać zagadkę – motywu zbrodni nigdy nie ustalono, nie znaleziono też świadków ani broni. Okazuje się jednak, że Witalij Demczenko cierpi na amnezję i nie pamięta niczego, co dotyczyłoby morderstwa. Pamięta jednak coś innego: Chyłka przekazała przez niego wiadomość Oryńskiemu...

Precedens. Joanna Chyłka. Tom 12

Joanna Chyłka powraca! “Precedens” to kolejny, dwunasty już, tom legendarnej serii przygód bezkompromisowej pani mecenas z kancelarii Żelazny&McVay. Tym razem do prawniczki z dość nietypową prośbą zgłasza się znana i lubiana aktorka. Twierdzi, że w najbliższym czasie zamierza popełnić przestępstwo i szuka odpowiedniego obrońcy, dzięki któremu uniknie odpowiedzialności za swoje czyny. Chyłka nie ma nawet czasu, by zastanowić się nad tym, jak zapobiec tragedii. Aktorka w mediach społecznościowych transmituje brutalne morderstwo i sprawa staje się prosta! Żaden ze śledczych nie ma wątpliwości kto jest mordercą. Oprócz nagrania z internetu odnajdują oczywiste ślady DNA, które obciążają kobietę. Sytuacja jest łatwa tylko pozornie. Celebrytka bowiem neguje niepodważalny materiał dowodowy i nie przyznaje się do winy. Swoim obrońcom mówi, że popełniła zbrodnię doskonałą, za którą absolutnie nie zostanie skazana. Czy Chyłka i Kordian odkryją prawdę? Czy uda im się wybronić przekonaną o swojej racji aktorkę? Czy morderstwo doskonałe rzeczywiście istnieje? Seria kryminałów z Joanną Chyłką w roli głównej wyniosła Remigiusza Mroza na kryminalny piedestał. Autor debiutował w 2013 r. powieścią kryminalną “Wieża milczenia”. Od tej pory nie zwalnia tempa i regularnie publikuje nowe tytuły. Jest najbardziej płodnym polskim autorem, docenianym zarówno przez rzesze czytelników, jak i przez środowisko literackie. W 2015 r. otrzymał tytuł doktora nauk prawnych. Sięga po różnorodne gatunki literackie, a w swojej twórczości nie boi się poruszać istotnych, budzących kontrowersje kwestii społecznych i nawiązywać do bieżących wydarzeń w naszym kraju. Jest ambasadorem kampanii “Kocham. Szanuję”, która sprzeciwia się przemocy wobec kobiet. Za granicą promuje go wpływowa agencja literacka z Londynu Madeleine Milburn Literary Agency. Jego książki zostały przetłumaczone m.in. na rosyjski, czeski, niemiecki, serbski i japoński. Chyłka ma grono wiernych fanów, którzy z niecierpliwością wypatrują kolejnych części. Na podstawie książek telewizja TVN nakręciła popularny serial, w którym w rolę pani prawnik wciela się Magdalena Cielecka.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 2951949
Tytuł Pakiet - Joanna Chyłka: Kasacja. Tom 1/Zaginięcie. Tom 2/Rewizja. Tom 3/Immunitet. Tom 4/Inwigilacja. Tom 5/Oskarżenie. Tom 6/Testament. Tom 7/Kontratyp. Tom 8/Umorzenie. Tom 9/Wyrok. Tom 10/Ekstradycja. Tom 11/Precedens. Tom 12
Autor Mróz Remigiusz
Wydawnictwo We need YA
Okładka Miękka
Cena detaliczna 462,80 zł
Nasza cena 311,35 zł

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomaty 24/7
czas dostawy
20 Kwiecień, Wtorek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
20 Kwiecień, Wtorek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
Poczta Polska
czas dostawy
21 Kwiecień, Środa
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
21 Kwiecień, Środa
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
21 Kwiecień, Środa
przedpłata
6,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
20 Kwiecień, Wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...

Polityka prywatności

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.