Xi
 » Książki  » Książki dla młodzieży  » Przygodowe i fantastyka

"Państwo Dursleyowie spod numeru czwartego przy Privet Drive mogli z dumą stwierdzić, że są całkowicie normalni, chwała Bogu" - brzmi pierwsze zdanie pierwszej części legendarnej serii literackiej dla dzieci i młodzieży opowiadającej o najsłynniejszym czarodzieju świata. Teraz do dyspozycji czytelników jest wyjątkowy, przygotowany przez wydawnictwo Media Rodzina pakiet, na które składa się wszystkie siedem tomów kultowego cyklu autorstwa J.K. Rowling. Książki zyskały zupełnie nowy wygląd - różnią się nie tylko okładką, ale i wnętrzem, bowiem po raz pierwszy na początku każdego tomu pojawia się mapka Hogwartu i okolic, a na końcu pierwszego tomu na czytelników czeka coś zupełnie wyjątkowego: "akta personalne" J.K. Rowling, z których można dowiedzieć się między innymi, jakie jest ulubione zwierzę czy bohater literacki autorki.

O czym jest "Pakiet: Harry Potter siedmiopak"?

Seria "Harry Potter" J.K. Rowling opowiada historię tytułowego bohatera - sieroty i podrzutka, od niemowlęcia wychowywanego przez ciotkę i wuja, którzy nie traktują go najlepiej. Pochodzenia chłopca owiane jest tajemnicą, a jedyną pamiątką z jego przeszłości jest zagadkowa blizna na czole. Nieświadomemu niczego Potterowi od dziecka towarzyszą niesamowite zjawiska, które tylko pogarszają relacje z wujostwem. Wszystko zmienia się w dniu jedenastych urodzin chłopca, kiedy dowiaduje się on o istnieniu świata, o którym dotąd nie miał pojęcia. Oto Harry Potter dostaje zaproszenie do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, do której wyrusza dzięki pomocy olbrzyma Hagrida. To tu poznaje profesora Dumbledore'a, zawiązuje przyjaźnie z Ronem i Hermioną oraz dowiaduje się o złowrogim czarnoksiężniku, odpowiedzialnym za śmierć jego rodziców. W kolejnych tomach serii Harry przeżywa największą przygodę swojego życia, prowadzącą nieuchronnie do konfrontacji z Lordem Voldemortem...

"Pakiet: Harry Potter: siedmiopak" - opinie

Seria "Harry Potter" to absolutny fenomen, o którym słyszał chyba każdy. Bestsellerowy cykl J.K. Rowling zawładnął masową wyobraźnią, doczekał się popularnych adaptacji filmowych i do tej pory pozostaje jednym z największych wydarzeń literackich w historii i być może najważniejszą pozycją współczesnej literatury młodzieżowej. Pakiet "Harry Potter: siedmiopak" to doskonałą okazja, by przeżyć wspólnie z głównym bohaterem wielką, magiczną przygodę - lub do niej wrócić po raz kolejny. I z pewnością nie ostatni. Zanurz się w świecie magii!

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

3/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3399353
Ładowanie...