Xi

Zawartość pakietu

Gdzie się zwierzę spać wybierze?

To świetna propozycja dla wszystkich małych dzieci, które z zapałem obserwują świat przyrody! Dzięki tej książce wypełnionej wspaniałymi ilustracjami dziecko może zobaczyć, gdzie śpią różne zwierzęta. W norce, w jaskini, a może na drzewie? Mieszkańcy lasu wybierają swój domek zgodnie z własnymi preferencjami. Dziecko zajrzy tu do mieszkania myszy, a także odwiedzi sympatycznego królika! Warto podkreślić, że podczas druku użyto farby spełniające normy bezpieczeństwa UE, a książka powstała w Polsce.

Czy juz wiesz, kim zostać chcesz?

Kim chcesz zostać? Strażakiem, lekarzem, policjantem? Dzięki tym wesołym i prostym wierszom dzieci dowiedzą się, czym zajmują się hydraulik, inżynier na budowie czy maszynista. Piękne ilustracje dopełniają całości.

Książeczka z twardymi kartkami, o przyjaznym formacie i zaokrąglonych rogach – idealna do małych rączek.

To druga po Gdzie się zwierzę spać wybierze książka duetu Marcin Brykczyński - Daniel Włodarski w Wydawnictwie Literatura.

Gdzie się zwierzę spać wybierze?

Stary niedźwiedź mocno śpi. Gdzie? O tym właśnie mówi ta książka. Dowiecie się z niej, gdzie śpią różne zwierzęta. Tylko cicho! Zwierzęta też nie lubią, jak się je nagle budzi.

Czy już wiesz kim zostać chcesz?

Kim chcesz zostać? Strażakiem, lekarzem, policjantem? Dzięki tym wesołym i prostym wierszom dzieci dowiedzą się, czym zajmują się hydraulik, inżynier na budowie czy maszynista. Piękne ilustracje dopełniają całości.Książeczka z twardymi kartkami, o przyjaznym formacie i zaokrąglonych rogach – idealna do małych rączek.To druga po Gdzie się zwierzę spać wybierze książka duetu Marcin Brykczyński - Daniel Włodarski w Wydawnictwie Literatura.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3357991
Ładowanie...