Xi

Pakiet: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego Coacha. Tom 1-4

365 dni z Kamilą Rowińską zmieni Twoje życie w sposób, którego zawsze pragnęłaś!Obserwując spełnionych ludzi sukcesu, cieszących się komfortowym życiem i bezpieczeństwem finansowym, nierzadko towarzyszy nam pewna zazdrość. Wyobrażamy sobie siebie na ich miejscu, myślimy: "Gdybym tylko był nim/nią..." W rozważaniach tych często brakuje jednak refleksji nad ciemną stroną ich życia - nie wiemy, jak tCzytaj więcej

365 dni z Kamilą Rowińską zmieni Twoje życie w sposób, którego zawsze pragnęłaś!

Obserwując spełnionych ludzi sukcesu, cieszących się komfortowym życiem i bezpieczeństwem finansowym, nierzadko towarzyszy nam pewna zazdrość. Wyobrażamy sobie siebie na ich miejscu, myślimy: "Gdybym tylko był nim/nią..." W rozważaniach tych często brakuje jednak refleksji nad ciemną stroną ich życia - nie wiemy, jak trudna i wyboista była ich droga do osiągniętych celów, z jakiej pozycji startowali i jakie własne cechy musieli przezwyciężyć.

Warto uświadomić sobie tę "drugą stronę medalu", by zrozumieć, że meta drogi do sukcesu znajduje się w zasięgu każdego z nas. Autorki publikacji "Dziennik coachingowy. 365 pytań do Twojego Coacha" oferują Ci swoje wsparcie na tej drodze! Przyjmujesz wyzwanie?

Kamila Rowińska to czołowa polska trenerka biznesu, certyfikowany coach i specjalistka z zakresu zarządzania małymi i dużymi przedsiębiorstwami. Jej szkolenia i publikacje wspierają tysiące kobiet w rozwoju zawodowym i kreowaniu życia na własnych warunkach. W duecie z psycholożką Kamilą Kozioł Rowińska opracowała wyjątkowy dziennik-przewodnik w głąb świadomości, który pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie, odkryć swoje mocne i słabe strony, a także zdefiniować swoje cele w życiu i nauczyć się sukcesywnie do nich dążyć.

Pakiet "Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha" zawiera cztery tomy, w których zawarte są pytania i ćwiczenia na każdy dzień. Wystarczy dziesięć minut codziennej pracy z materiałami, aby otrzymać nieznane sobie dotąd pokłady energii i inspiracji. Pytania i ćwiczenia zostały ułożone w taki sposób, żeby w każdy dzień uczyć się czegoś nowego i wchodzić stopniowo na coraz wyższy poziom świadomości. Treść kolejnych lekcji wynika z siebie nawzajem; wyniesione z nich informacje stopniowo uświadamiają Ci swój potencjał i przygotowują do tego, by po 365 dniach pracy nad sobą z sukcesem przystąpić do realizacji swoich celów.

Dużym autem publikacji jest także piękne opracowanie graficzne. Oryginalne ilustracje i wyróżnienia najważniejszych informacji ułatwiają przyswajanie treści; miejsce na własne notatki skłania do aktywnej pracy z tekstem, a powrót do zapisanych wcześniej myśli będzie najlepszym potwierdzeniem postępów, jakie zrobiłaś na drodze do osobistego szczęścia i spełnienia.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
875298
Tytuł
Pakiet: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego Coacha. Tom 1-4
Rok wydania
2014
Wymiary produktu [mm]
21
Okładka
okładka miękka
Długość
21
Głębokość
21
Nasza cena
113,11 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,9/5
27 recenzji
 • 5
  25
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Ewa P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-05-25
  Bardzo polecam tę pozycję w celu poznania siebie, lepszej organizacji swojego życia. Dziennik jest rewelacyjny.
 • Patrycja L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-05-12
  Książki osobiście jeszcze nie mam, ale oglądałam na profilu pani Kamili i jak dla mnie jest to petarda właśnie zamawiam te książki i będę z nimi pracować by dobrze wytyczyć cel swojego życia, bo robiłam koło życia z panią Kamilą i się popłakałam więc mam dużo pracy nad swoim życiem. Książki polecam każdemu i to dosłownie każdemu u mnie plan by robić to co roku i patrzeć jak dzięki tym książką zmienia się moje życie na lepsze.
 • Gabriela P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-11-25
  Niesamowite narzędzie do pracy nad sobą :) Zdecydowanie warte swojej ceny.
 • Monika O. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-01-04
  Super pomoc jeżeli nie wiesz od czego zacząć pozytywne myślenie.
 • Anna K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-01-02
  Bardzo ciekawa i przystępna forma dziennika. Rozpoczęłam pracę z 1 dziennikiem i jak narazie jestem zadowolona:) fajne, rzeczowe pytania i złote myśli.
 • Bogumiła P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-12-03
  Polecam książkę :) Z przyjemnością przeczytałam ...i otrzymalam odpowiedź, na kilka swoich pytań .
 • Malwina P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-08-29
  Cena może trochę odstraszać, ale musimy pamiętać, że to nie jest czytadło, ale konkretny trening na 360 dni. Zrobiłam cały. Nie było łatwo, wiadomo, czasami są lepsze dni, czasami gorsze, ale teraz wiem, że było warto. Super pozycja, cieszę się, że trafiłam na to.
 • Robert L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-08-29
  Bardzo ciekawa forma sprawia, że to bardziej dziennik z poradami, a nie klasyczny poradnik. Efekt? Łatwiej do niego wrócić, łatwiej trzymać się ustalonego planu i łatwiej znaleźć te informacje, które są potrzebne akurat w tym określonym momencie.
 • Janusz S. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-08-09
  Praktyczny zestaw dla lepszego poznania swoich możliwości. Warte uwagi zwłaszcza tych, którzy wolą konkretnie podane informacje w formie książki od długiego i nudnego wykładu.
 • Milena S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-08-09
  Bardzo ciekawie skonstruowana książka. Podzzielona na 4 częsci, a przy każdej pracuje się nad innymi emocjami. Na początku byłam trochę przytłoczona ogromem pracy, jaka mnie czeka, ale to trwało tylko chwilę, później jest już coraz lepiej. Naprawdę to działa. Czasem wystarczy ktoś z zewnątrz, kto ma wiedzę i doświadczenie, żeby nas popchnąć do działania i rozwijania się. Polecam!
 • Mikołaj U. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-07-21
  Książka raczej wymagająca. Chodi o to, że nie jest to tylko teoria, ale głównie ćwiczenia. Trzeba się wziąć w garść i codziennie się przyłożyć. Dla mnie bomba, ale jeśli ktoś ma słomiany zapał, to dużżo nie skorzysta ;)
 • Łukasz R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-07-21
  Ta książka jest jak rozmowa, garść pytań i przystępnie podanych odpowiedzi, jakie chciałbyś zadać swojemu coachowi.
 • Ryszard E. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-06
  Coach coachowi nie równy. Tak samo zresztą z mnożącymi się książkami w tej tematyce. Przejrzałem kilka i wybrałem tą. Przemówiła do mnie przede wszystkim forma dziennika. Codzienny rozwój, zadania i pytania, to pewien rodzaj systematyczności, którego mi brakowało od dłuższego czasu. Wszystko jest spójne i konkretne. Gorąco polecam!
 • Adriana M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-29
  Ostatnio sporo się mówi o coachingu. Wypytałam znajomych bardziej obeznanych w temacie i kilku poleciło mi tą książkę. Bardzo przypadła mi do gustu konstrukcja. Forma dziennika jest zachęcająca do ciągłych postępów. Notatki które tworzymy, będą kiedyś dla nas dobrą lekcją. Książkę czyta się łatwo. Pytania zadawane przez autorki często trafiają w punkt. Przynajmniej u mnie tak było. Polecam.
 • Marlena D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-22
  Książka na pewno nie dla każdego. Trzeba mieć sporo samozaparcia, aby przeczytać wszystkie tomy. Moim zdaniem lektura choć jednego powinna także odnieść jakieś skutki. Autorki to nie pierwsze lepsze osoby, które stwierdziły, że spróbują ocalić świat. Pytania są przemyślane, a sama forma dziennika bardzo odpowiednia. Polecam.
 • Weronika T. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-15
  Jeżeli szukacie jednego poradnika na cały rok, to dobrze trafiliście. Wystarczy wam ta książka. Nie potrzebujecie nastu spotkań motywacyjnych. Z każdym tomem przejdziecie przez coś innego i nowego. Zapewne będą wami targały różne emocje. Ze mną też tak było. Jednak na końcu książki byłem wdzięczny autorom. Dzięki dziennikowi udało mi się dopiąć wiele ważnych spraw.
 • Gosia S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-08
  Mnóstwo zadań na każdy dzień w roku. Celem wypełnienia tej książki jest samorozwój, poznanie siebie, realizacja wyznaczonych celów. Póki co jestem na etapie 2 tomu. Muszę przyznać, ze kilka razy już prawie się poddałam. Momentami było naprawdę nudno, a niektóre ćwiczenia były po prostu dziwne. Niemniej, uparcie staram się być systematyczna i wypełniam go codziennie. Zobaczymy czy przyniesie pożądany efekt.
 • Mateusz T. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-01
  Niedawno zakończyłem uzupełnianie dziennika. Może nie odniosłem spektakularnego sukcesu, ale na pewno zrealizowałem kilak wyznaczonych celą. Czy za sprawą tej książki? Sam nie wiem. Jedno jest pewno, to wspaniała pamiątka na stare lata. Ciekawe czy jak kiedyś do niej wrócę, to będę zgadzał się ze wszystko co tam napisałem.
 • Sławomir R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-25
  Autor obiecuje, że kilka minut dziennie z tym dziennikiem, a bardziej poznamy samych siebie. Na początku książka wydaje się bardzo obiecująca, jednak po kilku uzupełnionych stronach znudziłem się i rzuciłem ją w kąt. Może kiedyś wrócę. Moim zdaniem jedyne czego może nauczyć tą pozycją, to systematyczność. Trzeba ją uzupełniać codziennie. Może i zrobiłbym to gdyby było ciekawiej.
 • Karol U. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-18
  Otrzymałem ten dziennik w prezencie. Uważam, że to świetna pozycja. Mnóstwo ćwiczeń na każdy dzień roku. Doskonałe urozmaicenie codziennej rutyny. Jestem przekonany, że w przyszłości będzie to fajna pamiątka, do której chętnie będę wracać. Może przeczytam kiedyś wnukom?
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
0,00 zł

O Autorze


875298
Ładowanie...