Xi

Pakiet: Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Odkryj moc diety, o której mówi cała Polska. Przepisy na zdrowe i smaczne posiłki, praktyczne rady dietetyka, tajemnice zdrowego i efektywnego odżywiania, techniki wzmacniania motywacji.

Dąbrowska Beata, Borkowska Paulina

(okładka twarda)

Wydawnictwo : Wydawnictwo WAM
Liczba stron : 736

Opis

„Kuracja życia metodą dr Clark” to książka o tym, jak uleczyć choroby pozornie nieuleczalne. Znajdziesz w niej praktyczne porady na temat tego, jak skutecznie oczyścić organizm i pozbyć się dokuczliwych schorzeń.

Autorka prezentuje metody leczenia bazujące na kuracji ziołowej oraz podsuwa porady jak całkowicie zapanować nad własnym zdrowiem. Pokazuje, że diagnoza lekarska nie musi wcale oznaczać werdyktu ostatecznego, ani wyroku. Choć medycyna niekonwencjonalna nadal wywołuje mnóstwo kontrowersji, to metoda dr Clark zdobyła wielu zwolenników na całym świecie. Znalazły się wśród nich również i osoby, które poświadczyły jej skuteczność i wygrały walkę z niejednokrotnie ciężkimi schorzeniami.

Dr Hulda Clark była dyplomowanym biologiem. W swojej publikacji opisała m.in. jak stworzyć kieszonkowy generator, wytwarzający słaby prąd leczniczy. Wiedzę konieczną do stworzenia i upublicznienia swoich metod zdobywała w ciągu wielu lat medycznej pracy.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 858489
Tytuł Pakiet: Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Odkryj moc diety, o której mówi cała Polska. Przepisy na zdrowe i smaczne posiłki, praktyczne rady dietetyka, tajemnice zdrowego i efektywnego odżywiania, techniki wzmacniania motywacji.
Autor Dąbrowska Beata, Borkowska Paulina
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 736
Data premiery 2018-11-14
Rok wydania 2018
Wymiary produktu [mm] 178 x 236 x 71
Okładka Twarda
Cena okładkowa 69,90 zł
Nasza cena 41,10 zł

Recenzje

4 / 6
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


klient zarejestrowany który nie kupił tego produktu

| 21-08-2019
Pomimo twardej, profesjonalnej oprawy, zestaw tych książek ma jedną poważną wadę - tekst jest zielono-turkusowy przez co czyta się go wyjątkowo trudno :/

klient zarejestrowany który nie kupił tego produktu

| 02-09-2019
JA RÓWNIEŻ NIEPRZYCHYLNIE ODNOSZĘ SIĘ DO KOLORU CZCIONEK, ALE POZA TYM TO SAMO DOBRO.JUŻ MAM NIEWIELKIE OSIĄGNIĘCIA NA ETAPIE "OSWAJANIA" ORGANIZMU Z TA METODĄ . SĄDZĘ, ŻE UDA MI SIĘ UPORAĆ Z INSULINOOPORNOŚCIĄ ! POZDRAWIAM, BARBARA

Dostawa

czas dostawy przedpłata za pobraniem
20 Wrzesień, Piątek 0,00 zł Niedostępne
25 Wrzesień, Środa 5,99 zł Niedostępne
23 Wrzesień, Poniedziałek 7,99 zł Niedostępne
23 Wrzesień, Poniedziałek 8,99 zł 11,99 zł
20 Wrzesień, Piątek 8,99 zł Niedostępne
20 Wrzesień, Piątek 10,99 zł 13,99 zł

Płatność:

płatność za pobraniem

przelew bankowy

płatność on-line

Produkty od Autora:

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

)
Ładowanie...