Pakiet: Detektywistyczne łamigłówki Lassego i Mai. Brązowa księga / Srebrna księga / Detektywistyczne łamigłówki / Diamentowa księga (Martin Widmark) - tantis.pl
Xi

Pakiet: Detektywistyczne łamigłówki Lassego i Mai. Brązowa księga / Srebrna księga / Detektywistyczne łamigłówki / Diamentowa księga

Martin Widmark, Helena Willis

(okładka miękka, miękka - pakiet)

Produkty powiązane:

SUPER CENA

Cena detaliczna: 70,60 zł

51,16 zł

Zamów do 15:00, aby otrzymać w poniedziałek
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 42,68 zł

Opis

Zawartość pakietu

Pakiet składa się z następujących pozycji: - Brązowa księga. Detektywistyczne łamigłówki Lassego i Mai - Srebrna księga. Detektywistyczne łamigłówki Lassego i Mai. - Detektywistyczne łamigłówki. Złota księga - Diamentowa księga. Detektywistyczne łamigłówki Lassego i Mai.

Brązowa księga. Detektywistyczne łamigłówki Lassego i Mai

Znacie Lassego i Maję, którzy w szwedzkim miasteczku Valleby tropią przestępców? W ,,Brązowej księdze możecie przyłączyć się do nich i pomóc im w rozwiązywaniu detektywistycznych zagadek. ,,Brązowa księga to szyfry, labirynty, rebusy, krzyżówki, ćwiczenia na spostrzegawczość i mnóstwo innych detektywistycznych łamigłówek. A wszystko w świetnej oprawie ilustratorskiej Heleny Willis - w scenerii miasteczka Valleby i z udziałem jego mieszkańców znanych z książek o Lassem i Mai. Po rozwiązaniu każdego zadania przyklej u dołu strony brązowy medal ze środka książki. Znajdziesz tam również naklejki z bohaterami serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Do rozwiązania większości detektywistycznych łamigłówek nie jest potrzebna znajomość książek, ale jeśli przeczytasz Tajemnicę diamentów i Tajemnicę hotel zabawa będzie jeszcze lepsza!

Srebrna księga. Detektywistyczne łamigłówki Lassego i Mai

Chcesz tropić przestępców razem z Lassem i Mają?Srebrna księga, podobnie jak Brązowa księga, pełna jest detektywistycznych zagadek, szyfrów, rebusów, labiryntów i innych łamigłówek!A wszystko w świetnej oprawie ilustratorskiej Heleny Willis - w scenerii miasteczka Valleby i z udziałem jego mieszkańców.Po rozwiązaniu każdego zadania przyklej u dołu strony srebrny medal ze środka książki. Znajdziesz tam również naklejki z bohaterami serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai.

Złota księga. Biuro detektywistyczne Lassego i Mai

Chcesz tropić przestępców razem z Lassem i Mają? ,,Złota księga, podobnie jak ,,Brązowa księga i ,,Srebrna księga, pełna jest detektywistycznych zagadek, szyfrów, rebusów, labiryntów i innych łamigłówek! A wszystko w świetnej oprawie ilustratorskiej Heleny Willis - w scenerii miasteczka Valleby i z udziałem jego mieszkańców.Pomóż Lassemu i Mai złapać złodzieja obrazów i rozpoznać sfałszowane bilety. Gdzie rabuś zakopał łup? Co kryje zaszyfrowana wiadomość? Po rozwiązaniu każdego zadania przyklej u dołu strony srebrny medal ze środka książki. Znajdziesz tu również naklejki z bohaterami serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai.Książki z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai świetnie nadają się dla dzieci, które właśnie zaczynają samodzielnie czytać. Duża czcionka, duża ilość charakterystycznych czarno-białych ilustracji oraz trzymająca w napięciu akcja sprawiają, że nawet najbardziej oporni mali czytelnicy czytają je z wypiekami na twarzach. Do połowy 2012 roku w Polsce ukazało się 16 tytułów: ,,Tajemnica diamentów, ,,Tajemnica hotelu, ,,Tajemnica cyrku, ,,Tajemnica kawiarni, ,,Tajemnica mumii, ,,Tajemnica kina, ,,Tajemnica pociągu, ,,Tajemnica gazety, ,,Tajemnica szkoły, ,,Tajemnica złota, ,,Tajemnica zwierząt, ,,Tajemnica meczu, ,,Tajemnica szafranu, ,,Tajemnica biblioteki, ,,Tajemnica miłości i ,,Tajemnica kempingu.Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne.

Diamentowa księga. Detektywistyczne łamigłówki Lassego i Mai

Pomóż Lassemu i Mai odczytać zaszyfrowane wiadomości szajki złodziei i ujawnić plan włamań w Valleby, aby ostrzec mieszkańców i uchronić ich przed kradzieżami. Po rozwiązaniu każdego zadania przyklej u dołu strony diament ze środka książki.Diamentowa księga pełna jest detektywistycznych zagadek, rebusów i łamigłówek. A wszystko w świetnej oprawie ilustratorskiej Heleny Willis w scenerii miasteczka Valleby i z udziałem jego mieszkańców. Znajdziesz tu również naklejki z bohaterami serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 2953577
Tytuł Pakiet: Detektywistyczne łamigłówki Lassego i Mai. Brązowa księga / Srebrna księga / Detektywistyczne łamigłówki / Diamentowa księga
Autor Martin Widmark, Helena Willis
Wydawnictwo Zakamarki
Okładka okładka miękka, miękka - pakiet
Cena detaliczna 70,60 zł
Nasza cena 51,16 zł
Powiązane tematy: Dzień Dziecka 2023
Serie: Biuro detektywistyczne Lassego i Mai

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...