Xi

Pakiet: After. Tomy 1-4 / Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę.

Todd Anna

(okładka miękka - pakiet)

Produkty powiązane:

-27%

204,50 zł

149,82 zł

oszczędzasz 54,68 zł (27%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

Zawartość pakietu

Pakiet składa się z następujących pozycji: - Już nie wiem, kim bez ciebie jestem. After. Tom 2 - Ocal mnie. After. Tom 3 - After. Bez siebie nie przetrwamy. Tom 4 - Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę - After. Tom 1. Płomień pod moją skórą. Okładka filmowa.

Płomień pod moją skórą. After. Tom 1. Okładka filmowa.

Tessa niedawno rozpoczęła studia. Marzy, aby pracować dla wydawnictwa i jak najprędzej połączyć się z ukochanym Noah, który czeka na nią w rodzinnym mieście. Mogłoby się wydawać, że jej życie jest perfekcyjnie poukładane. Tę harmonię nieoczekiwanie burzy poznanie Hardina. Arogancki i zbuntowany mężczyzna jest całkowitym przeciwieństwem troskliwego Noah. Pod jego wpływem życie Tessy wywraca się do góry nogami, a ona sama odkrywa w sobie nieznane dotąd uczucia. Kobieta odkrywa, że jego poznanie rozpoczyna nowy, nieznany i szalony etap jej życia.

Już nie wiem, kim bez ciebie jestem. After. Tom 2

Kiedyś życie Tessy nie miało żadnego smaku. Było szare i nijakie, a ona - zgnuśniała i ponura. Później spotkała na swojej drodze Hardina i świat rozbłysnął całą feerią barw. Kiedy kobiecie zdawało się, że jej życie zaczyna się układać, a znajomość z Hardinem wkracza w kolejną fazę, przypadkiem dowiaduje się, czym kierował się mężczyzna w chwili poznania. Prawda zaskakuje ją i boleśnie rani. Zdradzona Tessa chce jak najszybciej wymazać z pamięci związek z Hardinem. Mężczyzna jednak nie zamierza się poddać, bo w jego sercu zaczęło kiełkować uczucie. Czy prawdziwa miłość jest w stanie wybaczyć zniewagę i poniżenie?

Książka jest drugim tomem fenomenalnej serii “After”, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród czytelników na całym świecie.

Ocal mnie. After. Tom 3

Związek Tessy i Hardina wiele razy był wystawiany na próbę. Zakochanym udało się pokonać trudności i odnaleźć spokój, ale sielanka nie trwa długo. Tessa otrzymuje ciekawą propozycję zawodową, która może być zarówno przepustką do wielkiej kariery, jak i początkiem końca jej związku. Nie chcąc niepokoić Hardina, postanawia ukryć przed nim prawdę. On jednak dowiaduje się o planach Tessy i robi wszystko, byle tylko utrzymać przy sobie ukochaną. Nie cofa się przed niczym w myśl zasady, że cel uświęca środki. Niestety jego manipulacje burzą fundamenty ich relacji. W dodatku obok Tessy kręci się, znienawidzony przez Hardina, Zed, któremu dziewczyna bezgranicznie ufa…

After. Bez siebie nie przetrwamy. Tom 4

Czwarty tom uwielbianej przez czytelników serii miłosnej Tessy i Hardina.

Miłość Tessy i Hardina wielokrotnie była wystawiana na próbę, a każde wspólne doświadczenie przybliżało ich do siebie i cementowało ich związek. Aż do teraz…

Hardin poznaje mroczną historię swojej rodziny, wobec której nie potrafi przejść obojętnie. Zrozpaczony i nieszczęśliwy dopuszcza się czynów, za które będzie musiał słono zapłacić. Straci ukochaną i cały jego misternie budowany świat legnie w gruzach. Tessa rozpocznie nowe życie i będzie starała się odnaleźć swoje prawdziwe ja. Jak będzie wyglądało jej życie bez Hardina? Czy mężczyzna spróbuje naprawić swoje błędy? Czy ich młodzieńcze uczucie przetrwa ostateczną próbę?

Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę

Życie Hardina można podzielić na to,
co zdarzyło się przed poznaniem Tessy,
i na to, co zdarzyło się później.
Wcześniej Hardin nie miał nic do stracenia.
Tylko gniew pobudzał go do działania. Nikt nie nauczył go, co to znaczy kochać. Hardin zawsze był sam. Imiona kolejnych dziewczyn zlewały mu się w jedno. Pragnął ich dotyku, ale od uczuć trzymał się z daleka. Dzięki temu życie było proste.
Tessa miała być kolejną łatwą zdobyczą. Całkiem nieźle się bawił Dopóki szarość jej oczu nie zaczęła prześladować go w snach, a kształt ust doprowadzać do szału. Tak dobrze sobie radził, zanim popełnił błąd i pozwolił jej stać się całym światem! Obiecał sobie, że zrobi wszystko, by było tak jak dawniej.
Myślisz, że znasz wszystkie tajemnice Hardina? Ta książka to więcej, niż ci się wydaje!
HISTORIA MIŁOŚCI #HESSA Z PERSPEKTYWY HARDINA

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 892960
Tytuł Pakiet: After. Tomy 1-4 / Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę.
Autor Todd Anna
Wydawnictwo OMG Books, Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Okładka Miękka
Cena okładkowa 204,50 zł
Nasza cena 149,82 zł

Recenzje

0 / 5
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Paczka w Ruchu
czas dostawy
15 Kwiecień, Środa
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
15 Kwiecień, Środa
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
15 Kwiecień, Środa
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Paczkomaty
czas dostawy
14 Kwiecień, Wtorek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
14 Kwiecień, Wtorek
przedpłata
10,99 zł
pobranie
Niedostępne

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

Ładowanie...