Pakiet: 365 dni / Ten dzień / Kolejne 365 dni.

Lipińska Blanka

{Pakiet}

Produkty powiązane:

Opis

Zawartość pakietu:

365 dni.

“365 dni” okrzyknięto połączeniem “50 Twarzy Greya” i “Ojca chrzestnego”! To opowieść o wielkiej romantycznej miłości z wątkiem kryminalnym w tle. Don Massimo Toricelli, zabójczo przystojny i tajemniczy szef sycylijskiej mafii w przeszłości został postrzelony i dosłownie cudem uniknął śmierci. W czasie dramatycznej walki o jego życie mężczyzna miał dziwną wizję. Przed oczami zobaczył twarz młodej kobiety, wzywającej go do powrotu do świata żywych. Ta twarz nie daje mu spokoju i staje się jego obsesją. Massimo postanawia zrobić wszystko, by odnaleźć tajemniczą dziewczynę ze swojej wizji. Historia nabiera rozpędu, kiedy na wakacje na gorącą Sycylię przybywa 29-letnia Laura Biel z chłopakiem i przyjaciółmi, a Massimo rozpoznaje w niej swojego anioła. Dziewczyna zostaje porwana i dostaje od mafiosa nietypowe ultimatum: ma 365 dni, żeby go pokochać i zostać z nim na zawsze...

Ten dzień. Kontynuacja bestsellera 365 dni.

Po kasowym sukcesie “365 dni” Blanka Lipińska powraca z kolejnączęścią sagi o Laurze i Massimo. Po ślubie Laura Biel wiedzie z pozoruprzyjemne, bajkowe życie u boku ukochanego mężczyzny. Ma wszystko,czego zapragnie i otoczona luksusem spodziewa się dziecka. Jednakbycie żoną mafiosa jest dalekie od sielanki. To życie na krawędzi,ciągły niepokój o losy ukochanego, życiowe zawirowania i niepewnośćjutra. Bohaterka musi stawić czoła śmiertelnemu niebezpieczeństwu iwalczyć o swoje szczęście. Targają nią wielkie uczucia i rozterki. Czypodoła wyzwaniom, jakie rzucił jej los?“Ten dzień” to zgrabne połączenie “50 twarzy Greya” i “OjcaChrzestnego”. Historia wciąga od pierwszego rozdziału i kipi emocjami.Wypieki na twarzy gwarantowane!

Kolejne 365 dni. Kontynuacja Bestsellerów "365 dni" i "Ten dzień".

Blanka Lipńska nie pozwala swoim fanom o sobie zapomnieć. Kolejna odsłona fenomenalnej serii „365 dni” to kolejna dawka emocji i fala namiętności.

Przed nami kolejny ciężki rok z życia głównych bohaterów. Laura i Massimo przeżyli już swoje i nie było łatwo. Jednak teraz wiadomość o ciąży Laury jeszcze bardziej ich ze sobą zespala. Nagle ona zostaje postrzelona i zaczyna się walka o życie – zarówno jej, jak ich nienarodzonego dziecka. Massimo przyzwyczajony do podejmowania trudnych decyzji, staje przed decyzja niemożliwą. Czy uratować ukochaną, czy też wybrać życie upragnionego dziecka?

Jeżeli jeszcze nie czytałeś poprzednich książek z serii, warto nadrobić zaległości. Ponad 500 000 sprzedanych egzemplarzy pokazuje, że ta historia na prawdę wciąga. To romantyczne historie, pełne niesamowitych zwrotów akcji, doprawione pikanymi scenami, które nadają całości unikalny styl.

Powieści Blanki Lipińskiej porównywane są do światowego bestsellera „50 twarzy Greya” więc jeżeli lubisz takie klimaty ta książka jest dla Ciebie.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 878832
Tytuł Pakiet: 365 dni / Ten dzień / Kolejne 365 dni.
Autor Lipińska Blanka
Wydawnictwo Agora , Edipresse Książki
Cena okładkowa 119,79 zł
Nasza cena 67,72 zł

Recenzje

0 / 6
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Dodaj recenzję:

oceń produkt:


Dostawa

czas dostawy przedpłata za pobraniem
22 Sierpień, Czwartek 0,00 zł Niedostępne
26 Sierpień, Poniedziałek 5,99 zł Niedostępne
22 Sierpień, Czwartek 7,99 zł Niedostępne
22 Sierpień, Czwartek 8,99 zł 11,99 zł
21 Sierpień, Środa 8,99 zł Niedostępne
21 Sierpień, Środa 10,99 zł 13,99 zł

Płatność:

płatność za pobraniem

przelew bankowy

płatność on-line

Produkty od Autora:

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

Ładowanie...