Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Klett

 (453 produktów)
?

Komplett plus 2 Ćwiczenia + online

(okładka miękka)

33,89 
Wysyłka dzisiaj

Direkt plus 1b. Podręcznik wieloletni. Język niemiecki

(okładka miękka)

30,29 
Wysyłka dzisiaj

Mit Erfolg zum Goethe-Zertifikat B2 UB + kod

(okładka miękka)

85,79 
Wysyłka dzisiaj

Klett

Klett jest wydawnictwem specjalizującym się zwłaszcza w dostarczaniu materiałów i książek do nauki języków obcych. Od wielu lat odpowiada na zapotrzebowanie uczniów z całej Polski. Dla tego wydawnictwa ważna jest nie tylko oferta dobrej jakości, ale także pomysły nowych rozwiązań edukacyjnych, które mogą pobudzać rozwój całego szkolnictwa. Obecnie to już właściwie firma edukacyjna o szerokiej działalności, oferująca wsparcie nauczycielom, uczniom i rodzicom. Grupa Klett współpracuje również z niemieckimi oraz angielskimi księgarniami.

Książki wydawnictwa Klett sprawdzą się w przedszkolu i w szkole. Najmłodsi uczniowie mogą liczyć na dużo radości podczas nauki! Wypełnione kolorowymi ilustracjami podręczniki ułatwiają przekazywanie wiedzy, a także zachęcają do ćwiczenia w domu. Oferta wydawcy została wsparta profesjonalnymi poradami psychologicznymi, umożliwiającymi sprawną naukę, uwzględniającą potrzeby oraz możliwości dzieci w różnym wieku. Wydawnictwo oferuje nie tylko podręczniki, ale także rewelacyjne materiały pedagogiczne. Zapewnia nauczycielom odpowiednią wiedzę metodyczną, wspierając w prowadzeniu lekcji. Pomoce dydaktyczne, opracowania tematów i wykłady umożliwiają skuteczne rozwijanie umiejętności pedagogicznych. Niektóre będą świetnym wsparciem dla rodziców.

Wydawnictwo Klett pomaga również szkołom językowym. Szczegółowe książki ułatwiają rozwój różnych umiejętności językowych nawet w domu. Znakomite publikacje przeznaczone dla najmłodszych odbiorców uczą języków obcych sprawdzoną metodą obrazkową. Świetne słowniki i podręczniki, w przejrzysty sposób prezentujące zagadnienia gramatyczne, wzbogacają szeroką ofertę językową wydawcy. Przykładowe testy umożliwiają uczniom zapoznanie się ze schematami sprawdzianów lub egzaminów. Natomiast praktyczne karty łatwo przypominają najważniejsza zagadnienia. Warto również zwrócić uwagę na kursy językowe oraz opowiadania napisane z myślą o nauce języków obcych. Popularna seria Komplett pomoże w rozpoczęciu przygody z językiem niemieckim!

Ładowanie...