Xi
 » Europress Polska

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Ocena

Europress Polska

 (6 produktów)

Super Zings. Blister. 5 pack.

27,99 
Wysyłka 3 dni robocze

MojiPops. Ferris Wheel

98,39 
Wysyłka 3 dni robocze

Europress Polska

Wydawnictwo Europress Polska powstało w 2002 roku i ma swoją siedzibę w Warszawie. Zajmuje się przede wszystkim dystrybucją prasy zagranicznej.

O jego niepodważalnej jakości usług świadczą znaczne grupy odbiorców, które decydują się na prenumerowanie różnego rodzaju czasopism i magazynów. Do rąk ich Klientów w Warszawie gazeta wydana w Londynie, Paryżu czy Berlinie trafia w tym samym czasie - przy czym nie jest to internetowa wersja gazety lecz tradycyjna, papierowa gazeta, a w przypadku gazety wydawanej globalnie jest to jej regionalna wersja.

Tym, co nieustannie przyciąga do wydawnictwa Europress Polska jest jej niesamowicie atrakcyjna oferta wydawnicza. Korzystając z ich oferty, każdy ma prawo do wyboru ponad 1 600 tytułów prasowych z całego świata - w tym ponad 50 dzienników - oraz możliwość zaprenumerowania dowolnego obcojęzycznego tytułu prasowego na specjalne życzenie.

Poza czasopismami wydawnictwo Europress Polska oferuje również szeroką listę książek o różnorodnej tematyce. Są to książki zarówno w języku polskim, jak i niemieckim czy angielskim - jest to około 600 tytułów w tych językach.

Oficyna oferuje zestawy komiksów - na przykład z serii "SuperZings" - o postaciach z serii Super Zings, które toczą ze sobą odwieczną walkę i starają się zapanować nad Kaboom City. Kaboom City jest pełne tajemniczych kryjówek i ciemnych zaułków, które idealnie nadają się, by zapędzić w kozi róg oponentów.

Książki i czasopisma wydawnictwa Europress Polska to jedne z najlepszej jakości produktów na polskim rynku. Dzięki doskonałej organizacji pracy, dbałości i szacunku do klienta wydawnictwo cieszy się niesłabnącą popularnością. Można u nich znaleźć światowej sławy tytuły magazynów, jak i regionalne czasopisma. To nie tylko magazyny skierowane do dzieci, ale także dla dorosłych - szukających wszelkiego rodzaju inspiracji. A dzięki możliwości prenumerowania czasopism, wydawnictwo zyskuje wieloletnich klientów, którzy nie rezygnują z jego książkowej i magazynowej oferty wydawniczej.

Ładowanie...