Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

EPOCH Traumwiesen GmbH

 (32 produktów)
?

Rodzina kóz

92,79 
Wysyłka 3 dni robocze

Sylvanian Families Panda Rosalina Zestaw rower i wrotki

(okładka blister)

92,79 
Wysyłka 3 dni robocze

SYLVANIAN Supermarket 5315 p6

138,39 
Wysyłka 3 dni robocze

SYLVANIAN Bliźniaki Wiewiórek 5421

(okładka blister)

34,69 
Wysyłka 3 dni robocze

Labirynt. Super Mario Maze Game

153,59 
Wysyłka 3 dni robocze

Dzikie Safari Aquabeads

115,59 
Wysyłka 3 dni robocze

EPOCH Traumwiesen GmbH

Firma EPOCH to firma produkująca zabawki dla dzieci. Została założona w Japonii w 1958 roku. Zabawki produkowane przez tę firmę można podzielić na dwie, główne serie: SYLVANIAN oraz AQUABEADS.

  • SYLVANIAN to seria, w której można znaleźć zestawy z uroczymi zwierzątkami. Część z nich, jak na przykład pandy w zestawie "Rodzina Pandy Pookie 5529 p6" mają estetykę postaci japońskich - znanych z animacji czy ilustracji. Dodatkowo, poza motywami zwierzęcymi, można znaleźć zestawy toaletowe, domki wiejskie, zestawy przyborów kuchennych i wiele innych umożliwiających dzieciom zabawę w rodzinę czy w tzw. dom.

  • AQUABEADS to seria kolorowych zestawów koralikowych, służących do układania obrazków na plastikowych podkładkach. Taka propozycja pozwoli na rozbudzenie dziecięcej wyobraźni i pozwoli na ćwiczenie precyzji - poprzez układanie małych koralików w przeróżne kształty (zwierzątka, domki, rośliny, wszystko, na co pozwoli dziecięca wyobraźnia). Zestawy zostały wyposażone w innowacyjny system Flip Tray, który ułatwia szybsze wysychanie figurek. A to wszystko utrwalone zostaje za pomocą wody.

EPOCH wytwarza zabawki z materiałów bezpiecznych dla dzieci, zapewniając możliwość wielogodzinnej zabawy. Rozbudowane zestawy - zarówno koralików, jak i figurek - można ze sobą dowolnie łączyć i nieustannie powiększać. Produkty firmy EPOCH w swoich nazwach zawierają wskazówki od czego warto zacząć przygodę z ich produktami. Przykładowo AQUABEADS. Zestaw startowy niebieski sugerowany jest przez producenta jako ten, który pozwoli dzieciom zapoznać się ze sposobem tworzenia figurek z koralików.

Firma EPOCH zadebiutowała na rynku konsumenckim, jako producent zabawek z koralików, już w 2004 roku i niezmiennie pozostaje w czołówce. Utrwalanie powstałych zabawek za pomocą wody jest w pełni bezpieczne i dzieci mogą samodzielnie nie tylko układać wielobarwne postaci, ale także zakończyć ich tworzenie poprzez spryskanie wodą i odłożenie na dodatkowej podkładce do wyschnięcia. Producent zabawek EPOCH do zestawu dokłada również pudełko do przechowywania, co zapewni łatwe i wygodne zabezpieczenie zabawek.

Ładowanie...