Xi
 » Antoni Mielecki AM

Dostępność

Zakres cenowy


Autorzy

  Ocena

  Antoni Mielecki AM

   (6 produktów)

  Przebudzony Piłkarz

  (okładka twarda)

  71,09 
  Wysyłka 24 godziny

  Planowanie wybitności

  (okładka miękka)

  52,19 
  Wysyłka 24 godziny

  Indywidualny Trening Mentalny AM7

  (okładka miękka)

  34,50 
  Wysyłka 24 godziny

  Podstawowe przygotowanie dietetyczne piłkarzy

  (okładka twarda)

  82,25 
  Wysyłka 24 godziny

  Always Motivated. Trening Mentalny - Motywacja

  (okładka miękka)

  34,49 
  Wysyłka 24 godziny

  #You are Awesome

  (okładka miękka)

  28,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Antoni Mielecki AM

  Antoni Mielecki AM to wydawnictwo kierujące swoje pozycje do zawodowych oraz przyszłych piłkarzy. Założyciel oficyny jest Trenerem Mentalnym Piłkarzy. Dzięki Treningowi Mentalnemu chce doprowadzać zawodników do ich najwyższego poziomu mentalno-piłkarskiego. Niezależnie czy aspirują do zawodników Reprezentacji Narodowej czy jednak do Ligii Mistrzów, chce zapewnić im rozwój psychofizyczny. Zapewnia, że wie jak tego dokonać dzięki wieloletniej praktyce i współpracy z licznymi zawodnikami sportowymi.

  Chcąc zadbać o najwyższy poziom w swojej ofercie wydawnictwo Antoni Mielecki AM oferuje nie tylko 'Obozy Piłkarskie Football Dream Camp', ale także kursy online, na których zawodnicy mogą otrzymać solidną dawkę wiedzy, inspiracje i motywację do dalszego rozwoju. Dzięki znajomości pracy z piłkarzami Antoni Mielecki pomaga wyznaczyć cele, zaplanować działanie i wdrożyć je w życie.

  Książki wydawnictwa Antoni Mielecki AM są skierowane do zawodników drużyn piłkarskich. Zostały napisane i wydane w formie papierowej oraz audiobooków z myślą o łatwym i szybkim przyswajaniu zawartej w nich wiedzy i wdrażaniu jej na boisku i w życiu. Antoni Mielecki zapewnia, że wszystkie książki powstały z miłości do czytania i chęci dzielenia się wiedzą z zawodnikami, nakierowując ich potencjał na wewnętrzną przemianę, która pomoże osiągnąć sukces. Jest to działanie wieloetapowe, które wymaga wysiłku zawodnika. Aktualnie książki Antoniego Mieleckiego zawierają wiedzę na temat Treningu Mentalnego Piłkarzy i przygotowania dietetycznego zawodników.

  Dodatkowo w ich ofercie można znaleźć indywidualne treningi z trenerem, a także obozy sportowe. Które składają się z ćwiczeń fizycznych, motorycznych i mentalnych - dodatkowo przyjmują formę tygodniowych obozów piłkarsko-językowych. Są prowadzone w sposób profesjonalny i z koncentrowaniem się na indywidualnych aspektach mentalnych zawodników. Antoni Mielecki przeprowadził do tej pory 2100 Treningi Mentalne i ma rekomendację wśród zawodników: Liverpool F.C.,  Aston Villa F.C. , Bayer Leverkusen, Celtic Glasgow, Chicago Fire FC.

  Ładowanie...