P.S. Wciąż cię kocham

Jenny Han

broszurowa

Wydawnictwo : Kobiece

Opis

Związek Lary Jean i Petera przeżywa kryzys, kiedy chłopak spędza zdecydowanie zbyt dużo czasu z Geneview. W życiu dziewczyny pojawia się John Ambrose, piąty adresat jej miłosnych listów, który nie kryje się z tym, że liczy na coś więcej niż przyjaźń.
Była paczka znajomych organizuje zabawę z okazji rozbiórki domku na drzewie. Wygrany może zażądać od wybranego przegranego dowolnej rzeczy. Lara Jean zrobi wszystko, aby Geneview odczepiła się od Petera. Dlatego zamierza wygrać. O ile wciąż będzie jej na nim zależało.
Czy to możliwe, że można kochać więcej niż jednego chłopca jednocześnie?

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 850054
Tytuł P.S. Wciąż cię kocham
Autor Jenny Han
Wydawnictwo Kobiece
Rodzaj okładki broszurowa
Cena okładkowa 34,90 zł
Nasza cena 17,79 zł

Recenzje

5 / 6
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Dodaj recenzję:

oceń produkt:


klient anonimowy

| 06-03-2019
Realna, nie przesadzona z patosem romantyzmu, taka licealna – młodzieńcza. Będzie o związkach międzyludzkich i bliskości z partnerem, ale również rodzinnie, ponieważ ostatecznie najlepiej liczyć na bliskich, oni raczej nie zawodzą, bo im zależy najbardziej na naszym szczęściu.

klient anonimowy

| 10-03-2019
Uczy, że dla miłości warto ryzykować, że trzeba się poświecić. Pokazuje też, że chłopcy powinni się starać o dziewczyny i to oni mają za nami latach, nie na odwrót! Obyczajowa i komediowa historia, czyli kompletnie wpasowująca się konwencja w moje gusta.

klient anonimowy

| 19-03-2019
Po tak głośnym, widowiskowym otwarciu – mam na myśli „Do wszystkich chłopców...” przypuszczałem, że trudno będzie autorkę się wybić wyżej, a jednak jej się do powiodło! Chyba jeszcze fajniejsza książka. PS. Wciąż to kocham!

klient anonimowy

| 24-03-2019
Historia nie jest tak dziecinna, jak pierwsza część, ponieważ bohaterka wydoroślała. Odrobinę melodramatyczna, ale nie łzawa, a wesoła i bardzo wciągająca. Pobudza do działania, a ja zachęcam do czytania, ogólnie polecam sięgnąć po drugi tom.

klient anonimowy

| 26-03-2019
Nie rozczarowuje, a nawet zniewala. Na to właśnie czekałam i otrzymałam lepszą książkę niż się spodziewałam. Ekranizacja nie była tak zabawna jak książka, mam nadzieję tylko, że filmowcy nie zmarnują potencjału tej części, bo moim zdaniem jest jeszcze wyższy.

Dostawa

czas dostawy przedpłata za pobraniem
25 Lipiec, Czwartek 0,00 zł Niedostępne
29 Lipiec, Poniedziałek 5,99 zł Niedostępne
25 Lipiec, Czwartek 7,99 zł Niedostępne
25 Lipiec, Czwartek 8,99 zł 11,99 zł
24 Lipiec, Środa 8,99 zł Niedostępne
24 Lipiec, Środa 10,99 zł 13,99 zł

Płatność:

płatność za pobraniem

przelew bankowy

płatność on-line

Produkty od Autora:

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

Ładowanie...