Otwieranie drzwi. Rozmowy o Kościele i świecie

Niczego się nie boję Papież Franciszek podsumowuje pięć lat swojego pontyfikatu Zwolennicy nazywają go prorokiem, zagorzali krytycy heretykiem. Od momentu objęcia urzędu wprowadza rewolucyjne zmiany w Kurii Rzymskiej. Zadziwia świat, rezygnując z mieszkania w papieskich apartamentach, obmywając nogi muzułmance i transseksualiście, dokonując gestów pojednania z tradycjonalistami i świętującCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: WAM
  • Data premiery: 2018-02-15
  • Okładka: twarda
  • Liczba stron: 432
  • Wymiary: 209 x 150
więcej parametrów

O książce

Niczego się nie boję
Papież Franciszek podsumowuje pięć lat swojego pontyfikatu
Zwolennicy nazywają go prorokiem, zagorzali krytycy heretykiem. Od momentu objęcia urzędu wprowadza rewolucyjne zmiany w Kurii Rzymskiej. Zadziwia świat, rezygnując z mieszkania w papieskich apartamentach, obmywając nogi muzułmance i transseksualiście, dokonując gestów pojednania z tradycjonalistami i świętując pięćsetlecie reformacji.
Do czego prowadzą jego reformy?
Czemu służą jego pozornie niespójne gesty?
Dlaczego nie został zrozumiany w Polsce?
W tej niecodziennej rozmowie z francuskim intelektualistą Franciszek odważnie opowiada o życiowych doświadczeniach, które go ukształtowały. Pierwszy raz tak szeroko kreśli wizję naprawy świata i Kościoła.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
756484
Tytuł
Otwieranie drzwi. Rozmowy o Kościele i świecie
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
włoski
Liczba stron
432
Typ okładki
twarda
Wydanie
1
Data premiery
2018-02-15
Rok wydania
2018
Wymiary
209 x 150
Waga
0.6 kg
Wysokość
31 mm
Długość
210 mm
Głębokość
145 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
145 mm
Nasza cena
28,09 zł
Dziękujemy za Twoją ocenę!
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Otwieranie drzwi. Rozmowy o Kościele i świecie” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.
Dostawa i płatność

Zobacz również