Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Ostrzeżenie. Świadectwa i proroctwa o oświeceniu simień

Christine Watkins, Monika Mendroch-Karbowska

(okładka miękka)

5/5
Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł!
Wydawnictwo: Esprit
Liczba stron: 416
-38%

39,90 zł

24,77 zł

oszczędzasz 15,13 zł (38%)

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
Orlen Paczka 6,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 9,99 zł
Kurier DPD 11,99 zł
Kurier InPost 12,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł

Opis

"Ostrzeżenie. Świadectwa i proroctwa o oświeceniu sumień" to najnowsza książka autorstwa Christine Watkins. Jest ona znaną w Stanach Zjednoczonych mówczynią, działaczką, prezenterką radiową i telewizyjną, a także autorką książek o charakterze religijnym. Watkins doznała nawrócenia i przeszła na katolicki odłam chrześcijaństwa dopiero w wieku dorosłym. Wcześniej była zatwardziałą zwolenniczką ateizmu i swoje poprzednie życie sama określa jako "grzeszne". Przyznaje także, że to Jezus za pośrednictwem Matki Boskiej uratował ją przed potępieniem, do którego niechybnie prowadził jej bezbożny tryb życia.

Tytułowe oświecenie sumień, zwane także "małym sądem" to wydarzenie o charakterze mistycznym, które w tradycji katolickiej zapowiadane jest już co najmniej od pięciu stuleci. Będzie to bezprecedensowy moment iluminacji i przebudzenia, który umożliwi każdemu żyjącemu człowiekowi na wgląd w stan jego duszy, za pomocą światła zesłanego przez Boga, a zarazem ostatnie ostrzeżenie przed nieubłagalnie nadciągającym Dniem Sądu Ostatecznego. Z książki Watkins dowiemy się, na czym dokładnie będzie polegało to przełomowe wydarzenie, w jaki sposób będzie przebiegał proces oświecenia sumień, a także co stanie się wtedy z ludźmi, żyjącymi niezgodnie z zaleceniami Kościoła Katolickiego.

O nieuchronności nadejścia tego momentu w dziejach ludzkości świadczą pieczołowicie zebrane przez autorkę źródła i materiały. W książce Watkins znalazło się miejsce dla proroctw dotyczących "małego sądu", głoszonych przez rozmaitych świętych i mistyków, w tym przez słynną polską zakonnicę św. Faustynę. Jednak, oświecenie sumień to fenomen, który przydarza się już teraz również i zwykłym ludziom, a Watkins na łamach swojej książki przytacza ich nierzadko wstrząsające relacje.

"Ostrzeżenie. Świadectwa i proroctwa o oświeceniu sumień" to pozycja, która wbrew pozorom nie jest przeznaczona tylko dla katolików. Zapowiadany od wielu stuleci, doniosły moment jakim jest oświecenie sumień, według autorki dotknie bowiem każdego człowieka, niezależnie od wyznawanej religii. Czy "mały sąd" nadejdzie już wkrótce? Tego oprócz Boga nie wie nikt, lecz dzięki ostrzeżeniu Watkins, można zawczasu poczynić odpowiednie przygotowania.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 2952569
Tytuł Ostrzeżenie. Świadectwa i proroctwa o oświeceniu simień
Autor Christine Watkins, Monika Mendroch-Karbowska
Wydawnictwo Esprit
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 416
Data premiery 2020-11-30
Rok wydania 2020
Wymiary produktu [mm] 205 x 145 x 31
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.45
Cena detaliczna 39,90 zł
Nasza cena 24,77 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Aneta S.

5/5
| 15-02-2022
Warta przeczytania. Polecam wszystkim, którzy chcą zgłębić swą wiedzę duchową.

Monika K.

5/5
| 31-01-2022
Wiele słyszałam, że czeka nas "ostrzeżenie" do końca nie wiedziałam co to jest. Zagłębiając się w tą książkę z każdą kartką dalej nie można się od niej oderwać. Przedstawia piękne świadectwa ludzi, którzy są bardzo daleko od Boga. Ludzi zagubionych, zniewolonych przez własne życie. Książka jest tak wciągająca, że czyta się ją z zaciekawieniem. Nie ma ani jednej chwili zanudzenia się. Jeśli mogłabym decydować, to właśnie tą książkę wybrałabym na lekturę dla każdego chrześcijanina. Pokazuje jak ludzie upadli nisko, jakie mieli nałogi i jak walczyli krok po kroku z nimi, oczywiście mając w swoim sercu Boga. Dzięki tej książce sama uświadomiłam sobie jakie mam poplątane życie. Zanim naprawdę doświadczymy zapowiadanego oświecenia, polecam z całego serca przeczytać tą książkę. Niech Bóg będzie z Wami na każdym kroku i w każdej chwili!

Jacek

5/5
| 30-12-2021
Świetna książka. Proroctwa i świadectwa naszych czasów. Obudź się nim będzie za późno!!!

Elżbieta Ł.

1/5
| 22-09-2021
Bardzo polecam wszystkim tą książkę. Świadectwa opisywane w tej książce mogą wiele wnieść do naszego życia.

Anna S.

5/5
| 21-09-2021
Produkt warty polecenia dla wszystkich, wierzących i nie wierzących. Jeszcze raz polecam, przeczytaj !!!

ANNA U.

5/5
| 24-08-2021
Książka godna polecenia a szczególnie osobom niewierzącym, by zmieniły swój punkt widzenia....

Irena L.

5/5
| 03-05-2021
Książka jest bardzo interesująca.Powiedziałabym, że ze względu na zawarte ostrzeżenia sumienia , lektura obowiązkowa dla każdego obywatela Ziemi, niezależnie od światopoglądu. Jestem katoliczką i jeśli czytam książki o tematyce religijnej to tylko zawierające imprimatur. Tę książkę zarekomendował ks.profesor Robert Skrzypczak i ks.Dominik Chmielewski - w mojej ocenie autorytety - i niemal po jej dwukrotnym przeczytaniu nie zawiodłam się . Książka jest dobrze udokumentowana i poleciłam ją wielu moim znajomym / około 10 osób/. W tym dwie osoby po zapoznaniu się z sentencją jej treści ; stwierdziło, że wolą jej nie znać. Tu muszę nadmienić , że zachęcając do kupna tej książki podałam nie tylko jej stosunkowo bardzo niską cenę i bogatą jej treść ponad 400 str. ale przede wszystkim niezwykłej wagi przepowiednie uznanych mistyków. Ponieważ wiele wskazuje, na to, że żyjemy w końcówce czasów ostatecznych / Jezus w Dzienniku Alicji Lenczewskiej wskazał na upływ czasu, mówiąc "że ostatnie ziarenko piasku przeciska się w klepsydrze czasu". Należy się domyślać, że zbliżamy się do się do epoki czasów apokaliptycznych, a wszystko wskazuje na to że ludzkość w ogóle nie myśli o swoim końcu, żyjąc w wyjątkowym rozpasaniu. Pan Bóg w Miłosierdziu swoim, zapowiedział oświecenie sumienia, gdzie każdy zobaczy swoje grzechy w prawdzie i ich skutki, dowie się gdzie by w tym momencie trafił, gdyby umarł /do nieba czyśćca czy piekła/ . Jednocześnie otrzyma czas i łaskę poprawy.

Anna Ł.

5/5
| 03-05-2021
Bardzo ciekawa i dobrze napisana pozycja. Pomocna każdemu ( i nie tylko) chrześcijaninowi. Dobrze się czyta.

Piotr S.

5/5
| 29-04-2021
Cudowna książka. Uwaga, może zmienić myślenie i postrzeganie świata. Koniecznie:)

Barbara W.

5/5
| 12-04-2021
Książka warta przeczytania. Każdy - wierzący i niewierzący powinien ją przeczytać. Bardzo polecam.

Magdalena L.

5/5
| 21-03-2021
Niesamowita książka. Gdy zaczęłam ją czytać nie mogłam jej odłożyć póki nie przeczytałam do końca. Nie można się od niej oderwać. Historie opisane w tej książce są wciągające a co najważniejsze prawdziwe, chociaż nie wszyscy ludzie o nich słyszeli. Każdy powinien ją przeczytać czy jest wierzący czy nie, oraz wziąć do serca to o czym opisuje. Uważam, że jej treści zmienią życie wielu ludzi.

Lucyna F.

5/5
| 18-03-2021
Polecam. Aż ciary przechodzą po plecach przy zagłębieniu się w treść książki. Bardzo ale to bardzo polecam Rewelacja!

Agnieszka Ł.

5/5
| 04-02-2021
Wyważone podejście do tematu! Bardzo prosto i jasno opisane pojęcie "ostrzeżenia'. W wstępie dużo informacji tym czym jest, kto o nim pisał, do kogo będzie skierowane w oparciu o proroctwa świętych. Pierwsza część to świadectwa osób, które dzielą się doświadczeniem przeżycia takiej chwili. Druga część to informacje o świętych i błogosławionych, którzy przepowiadali o nadejściu tego czasu. Wszystko razem daje książkę, która rzetelnie traktuje temat. Bardzo szybko się czyta. Polecam.

Małgorzata J.

5/5
| 26-01-2021
KAŻDY CZYTELNIK POSIADAJĄCY W SWOIM ZASIĘGU TĄ KSIĄŻKĘ BĘDZIE ZADOWOLONY, PONIEWAŻ WYDANIE TO CHOĆ POSIADA SWOJĄ GRUBOŚĆ, JEST WYKONANE Z PAPIERU NA WIELOKROTNE CZYTANIE. TAK ROZBUDOWANA NIE ULEGNIE SZYBKIEMU ZUŻYCIU. DŁUGO JESZCZE BĘDZIE CIESZYĆ OKO. STAWIAM PIĄTKĘ .

Katarzyna P.

5/5
| 24-01-2021
Bogata treść poparta niesamowitymi osobistymi świadectwami. Książkę czyta się za jednym posiedzeniem, mimo iż jest obszerna. Polecam!

Magdalena P.

5/5
| 12-01-2021
Starannie przygotowane opracowanie, bardzo dużo konkretnych odniesień i przykładów.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomaty 24/7
czas dostawy
24. maja, wt. — 25. maja, śr.
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
26. maja, czwartek
przedpłata
6,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
24. maja, wtorek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
24. maja, wtorek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
24. maja, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
25. maja, środa
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
25. maja, środa
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
24. maja, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...