Ostatnie słowo. Gra zwana pożądaniem
Harry dostaje zlecenie ma napisać biografię Mamoona, wielkiego pisarza, zapomnianego przez świat celebryty, świntucha, cudzołożnika, kłamcy, zbira i być może mordercy. Wokół krążą: obdarzona włoskim temperamentem żona pisarza, służąca, która nocą zamienia się w seksualnego wampa, narzeczona z Londynu i krwiożerczy wydawca. Harry ma obsesję na punkcie zlecenia jest Reżyserem, detektywem, a Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Znak
- Data premiery: 2015-06-03
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 304
- Wymiary: 205 x 140
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
496995
Tytuł
Ostatnie słowo. Gra zwana pożądaniem
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
304
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2015-06-03
Rok wydania
2015
Wymiary
205 x 140
Waga
0.35 kg
Wysokość
140 mm
Długość
205 mm
Głębokość
20 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
140 mm
Nasza cena
13,59 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Ostatnie słowo. Gra zwana pożądaniem” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









