Ostatnia zielona dolina. Ucieczka z Ukrainy ku wolności
Opowieść inspirowana nadzwyczajną i mało znaną historią, która się rozegrała pod koniec drugiej wojny światowej i po niej.Pod koniec marca 1944 roku, gdy wojska Stalina nacierały na Ukrainę, młode małżeństwo, Emil i Adeline Martelowie, musiało podjąć trudną decyzję: mogli czekać na nadejście Rosji i ryzykować wysłaniem na Syberię albo też niechętnie pójść za zbrodniczymi oficerami niemieckimi, któCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Świat Książki
- Data premiery: 2025-01-29
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 608
- Wymiary: 200 x 128
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3584079
Tytuł
Ostatnia zielona dolina. Ucieczka z Ukrainy ku wolności
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
608
Typ okładki
miękka
Data premiery
2025-01-29
Rok wydania
2025
Wymiary
200 x 128
Waga
0.43 kg
Wysokość
128 mm
Długość
200 mm
Głębokość
35 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
125 mm
Nasza cena
35,59 zł
Symbol produktu:
9788368283099
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Ostatnia zielona dolina. Ucieczka z Ukrainy ku wolności” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










