Ostatnia brygada
Andrzej Dowmunt, dzielny przemysłowiec z kapitałem zdobytym w Afryce, powraca ożywić i uzdrowić handel zbożem w Polsce. W powieści, będącej ostrą satyrą na realia Polski w dwudziestoleciu międzywojennym, obserwujemy sensacje szpiegowskie, a także perypetie miłosne głównego bohatera. Otoczony przez bezwzględnych karierowiczów, gorzko podsumowuje ich intrygi: Całe nasze pokolenie jest tą ostatnią brCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Miles
- Data premiery: 2024-11-13
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 386
- Wymiary: 208 x 150
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3567333
Tytuł
Ostatnia brygada
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
386
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2024-11-13
Rok wydania
2024
Wymiary
208 x 150
Waga
0.42 kg
Wysokość
150 mm
Długość
208 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
30,49 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Ostatnia brygada” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










